Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

Centrum szkoleniowe w Sedan

Fachowcy do Twoich usług: zespół doświadczonych specjalistów jest do Twojej dyspozycji gdy tylko potrzebujesz pomocy.
 
Na całym świecie nasi fachowcy regularnie biorą udział w szkoleniach, doradztwie dla firm i osób prywatnych w sprawach złożonych, związanych z uruchomieniem witryny technicznej.
 
Centrum Ekspertyz Tarkett to laboratorium montażu i konserwacji, którego misją jest opracowywanie i zatwierdzanie technik montażu podłóg Tarkett.
 
Szkolenia Tarkett
Jeśli chcesz uczestniczyć w sesji szkoleniowej lub po prostu doskonalić swoje umiejętności, Tarkett oferuje wiele rozmaitych opcji dopasowanych do Twoich potrzeb, w tym kursy dla początkujących i zaawansowanych oraz praktyki zawodowe dla młodych ludzi.
 
Dla klientów z zagranicy mamy także szkolenia techniczne na żądanie (produkty, montaż, konserwacja, itp.) w naszych centrach szkoleniowych.
 
Nasze programy szkoleń dadzą Ci niezbędne narzędzia, za pomocą których pomożesz klientom we wdrażaniu ich strategii środowiskowych.
 
Referencje
 
Jean M., Kierownik firmy dekoratorskiej
„Kursy szkoleniowe Tarkett dały moim pracownikom możliwość przećwiczenia montażu koncepcji prysznicowej. Jesteśmy teraz w stanie pracować w wielu miejscach i zagwarantować naszym klientom poprawny montaż w wilgotnym otoczeniu”.
 
Raphaël S., Uczestnik szkolenia w Sedan Training Centre.
„Dzięki Tarkett Formation podniosłem swoje kompetencje i udoskonaliłem metody, które stosuję codziennie. Uzyskałem także uznanie swoich umiejętności i sprostałem wymaganiom złożonych projektów. Moja firma i moi klienci skorzystali na tym jako pierwsi i wiem, że są zadowoleni. Polecam takie doświadczenie każdemu”.