Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

FLOORCRAFT- usługi projektowe

Wyobraź sobie rzeczywistość!
 
Można zacząć od pomysłu i chęci stworzenia wyjątkowego, szczególnego otoczenia. Od zindywidualizowanego wzoru, który będzie w prostym stylu lub niezwykle finezyjnym. Od stworzenia podłóg dających klimat. Być może dramatyczny i ekscytujący. Albo kojący i dodający otuchy. Ale na pewno podłóg z klasą. Pracując z działem Usług Projektowych FLOORCRAFT możesz sobie wyobrazić, zobaczyć i uwierzyć w ową rzeczywistość.
 
W każdym budynku podłoga może mieć olbrzymi wpływ na wygląd i atmosferę całego otoczenia. Usługi Projektowe FLOORCRAFT pomagają projektantom, architektom, planistom i właścicielom budynków maksymalnie wykorzystać kreatywność. Usługa ta oferuje niemalże nieograniczony wybór zdumiewających efektów i efektownych koncepcji. Wzorów, które wykorzystają Twoje wyobrażenia i je dokładnie zrealizują.
 
Nie ma znaczenia czy wybierasz z szerokiej gamy standardowych cech, czy tworzysz wyjątkowe wzory, w tym logo i inne specjalne grafiki.
 
Żadna inna firma produkująca podłogi nie odznacza się takim doświadczeniem i reputacją w projektowaniu podłóg. Usługi Projektowe FLOORCRAFT pomogły już w stworzeniu niezliczonych, dostosowanych do potrzeb klienta projektów podłóg dla sektorów służby zdrowia, edukacji, handlu detalicznego i mieszkań na całym świecie.
 
Założony w 1993 dział FLOORCRAFT to unikatowe udogodnienie posiadające coraz więcej funkcji. Każdy pomysł jest badany i wizualizowany. Następnie, gdy projekt jest ukończony i zatwierdzony, przekłada się go na język komputerowy, aby zapewnić precyzję cięcia.
 
Jakkolwiek proste czy złożone jest pierwotnie zadanie, dział gwarantuje klientom sprawdzoną wielofunkcyjność.
 
Doświadczona ekipa czeka, aby wykorzystać swoje możliwości do wykonania Twojego zadania. Gotowa, aby Twoje pomysły zamienić w rzeczywistość.
 
Skontaktuj się ze swoim lokalnym przedstawicielem Tarkett i zapytaj o usługi projektowe FLOORCRAFT.