Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

NASI PRZEDSTAWICIELE

NASI PRZEDSTAWICIELE:

woj. dolnośląskie i opolskie

Aleksander Dubiel
Tel. kom. 0693 334 356
e-mail: aleksander.dubiel@tarkett.com

woj.wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Piotr Friedrich
Tel. kom. 0693 465 232
e-mail: piotr.friedrich@tarkett.com

woj.pomorskie i warmińsko-mazurskie

Krystian Kurdek
Tel.kom. 0609 291 130
e-mail: krystian.kurdek@tarkett.com
 

Warszawa i południowa część woj.mazowieckiego

Sławomir Dujka
Tel. kom. 0601 853 963
e-mail: slawomir.dujka@tarkett.com

Warszawa i północna część woj.mazowieckiego

Ernest Bełczowski
Tel. kom. 0693 373 275
e-mail: ernest.belczowski@tarkett.com

woj. łódzkie i świętokrzyskie

Konrad Marczak
Tel. kom. 0693 371561
e-mail: konrad.marczak@tarkett.com

woj. podlaskie, lubelskie

Marcin Knysz

Tel. kom: 0538 238 068

e-mail: marcin.knysz@tarkett.com

woj. śląskie

Krystyna Urzoń
Tel. kom. 0603 684 889
e-mail: krystyna.urzon@tarkett.com

woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Marian Kazmierczak
Tel. kom. 0603 684 890
e-mail: marian.kazmierczak@tarkett.com

woj. małopolskie i podkarpackie

Radosław Mazurek
Tel. kom. 0601 729 531
e-mail: radoslaw.mazurek@tarkett.com