Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

S'Match-it - sportowe nawierzchnie drewniane

Od tradycyjnych po innowacyjne nawierzchnie drewniane

Drewniana podłoga wysokiej jakości jest istotną częścią uprawiania i rozwoju dyscyplin i zajęć sportowych, takich jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, squash, taniec i fitness. Z upływem lat instalacje drewniane przeznaczone do zastosowań sportowych zostały znacznie ulepszone pod względem jakości i zaawansowania konstrukcji podkładowej. Firma Tarkett Sports oferuje obecnie cztery różne typy drewnianych nawierzchni sportowych wykonanych z różnych gatunków drewna: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M i Sportable.
 

 • Klasyczny system drewniany do uniwersalnych zastosowań

  Reflex M Evolution stanowi łatwą w montażu propozycję dobrej nawierzchni sportowej. Produkt ten, łączący wysokiej jakości materiał i prostą konstrukcję, zapewnia dobrą amortyzację wstrząsów we wszelkiego rodzaju zastosowaniach.

 • Wszechstronne rozwiązanie

  Multiflex M łączy w sobie wszystkie właściwości, których oczekują od sportowej nawierzchni sportowcy na całym świecie, od amatorów po zawodowców.

 • Najlepsze właściwości użytkowe

  Proflex M zapewnia znakomite właściwości użytkowe podłogi w każdym obiekcie, gdzie wymagane są wysoki poziom amortyzacji wstrząsów i jednolita charakterystyka odbicia piłki. Ten system jest idealny do gry na profesjonalnym poziomie. Proflex M jest doskonałą nawierzchnią do prowadzenia częstych treningów, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia ryzyka kontuzji..

 • Gotowa do użytku nawierzchnia, którą można zdemontować

  Gdy zachodzi potrzeba organizowania różnych wydarzeń sportowych i towarzyskich w tym samym obiekcie, możliwość montażu nawierzchni z dnia na dzień zapewnia większą elastyczność. Powierzchniowo elastyczna podłoga Sportable, którą można zdemontować, została zaprojektowana specjalnie w tym celu i okazała się najlepszym kompromisem przy organizowaniu dużych wydarzeń sportowych.