Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

Innowacyjna kolekcja Tarkett iD Mixonomi wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot

iD Mixonomi to nieskończone możliwosci tworzenia niepowtarzalnych aranżacji wnętrz.

Innowacja stworzona, by odpowiedzieć na potrzeby klientów

Tarkett dąży do innowacyjnego podejścia do produkcji wykładzin podłogowych w każdym aspekcie: oferując innowacyjne rozwiązania dla klientów, poprzez kreatywność i dostowanie do trendów w projektowaniu oraz przyczyniając się do bezpieczniejszego i czystszego środowiska naturalnego. W ciągu ostatnich lat Tarkett zdobył wiele nagród. Dzisiaj, nowa kolekcja iD Mixonomi otrzymała nagrodę Red Dot Award za wyjątkową jakość produktu. Nagroda ta potwierdza globalne przywództwo Tarkett w zakresie innowacyjnych rozwiązań w zakresie podłóg.

Czym jest nagroda Red Dot Award

Red Dot Award to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień w dziedzinie designu i innowacyjności. Stanowi dziś jeden z najbardziej renomowanych procesów oceny rozwoju projektowania produktów na świecie.

W tym roku komisja Red Dot Award otrzymała zgłoszenia z 54 krajów. Wszystkie produkty zostały ocenione indywidualnie przez niezależne i międzynarodowe jury ekspertów.
Kolekcja iD Mixonomi wyrózniona narodą Red Dot Award za innowacyjność i design.

iD Mixonomi: wyjątkowa kreatywność

Kolekcja iD Mixonomi stworzona została spejalnie z myślą o Architektach i Projektantach wnętrz, by dać im możliwość tworzenia niepowtarzalnych aranżacji.
Klienci mogą zaprojektować indywidualny wzór podłogi łącząc formaty i kolory w dowolny sposób.
iD Mixonomi dostępne w ofercie Tarkett od września 2017 roku.

Udostępinij