Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

Homogeniczne wykładziny akustyczne

Paleta kolorystyczna homogenicznych wykładzin akustycznych firmy Tarkett została zaprojektowana, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby.
Przyjazne środowisko wewnętrzne to takie, które zapewnia wygodę i komfort chodzenia. iQ Granit Acoustic to specjalna wykładzina, która zwiększa komfort pod stopami i znacznie zmniejsza przenoszenie dźwięku, co czyni go idealnym wyborem na korytarzach szkolnych, zakładów emerytalnych lub innych obszarów opieki zdrowotnej, gdzie redukcja szumów jest wymagana.
Wykładziny te mają wbudowaną środkową warstwę, dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia transmisji dźwięku, a także pochłaniają wstrząsy, co zmniejsza obciążenie stawów i pleców.

Wykładzina iQ Granit Acoustic oferuje te same zalety, co wszytskie nasze produkty z kolekcji IQ, pod względem odporności na ścieranie, niskiech kosztów utrzymania i kosztów eksploatacji. Architekci i projektanci mogą tworzyć kompleksowe rozwiązania dla pomieszczeń, w których wymagających bardzo dobrych właściwości akustycznych bez uszczerbku na wydajności.