Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

Compact xf²

Picture of <em>Compact xf²</em>

Szeroka gama atrakcyjnych kolorów i wzorów dostepna w różnych grubościach, oferująca wyjątkową odporność na użytkowanie i łatwość czyszczenia dzięki ochronie powierzchni xf²

  • Linoleum Veneto xf² 2.00 mm to bardzo dobre rozwiązanie dla obiektów komercyjnych. Kolekcja oferuje 20 kolorów o wzorze marmurkowym i pozwala Ci na wybór pomiędzy delikatnymi oraz nieco mocniejszymi tonacjami.

  • Linoleum Veneto xf² 2,5 mm to bardzo dobre rozwiązanie dla obiektów komercyjnych. Kolekcja oferuje 72 kolory o wzorze marmurkowym i pozwala Ci na wybór pomiędzy delikatnymi oraz nieco mocniejszymi tonacjami.

  • Linoleum Veneto xf² 3,2 mm to bardzo dobre rozwiązanie dla obiektów komercyjnych. Kolekcja oferuje 20 kolorów o wzorze marmurkowym i pozwala Ci na wybór pomiędzy delikatnymi oraz nieco mocniejszymi tonacjami.

  • Kolekcja 14 nowoczesnych, głębokich i wyrazistych kolorów, która pozwala na swobodne łączenie tej kolorystyki z innymi wzorami, by stworzyć niepowtarzalny efekt wykończenia wnętrza.

  • Style Emme to część iferty Linoleum xf²™ - klasyczna, a jednocześnie wyrafinowana oferta kolorystyczna stonowanych i ciepłych odcieni szarości i beży, uzupełniona dwoma żywymi kolorami. Wpisuje się w najnowsze trendy i stanowi ponadczasową i uniwersalną odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Marmurowe wzory kolekcji Style Emme zostały dobrane tak, aby jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby...

  • Linoleum Style Elle to część oferty Linoleum xf²™ Style - klasyczna, a jednocześnie wyrafinowana oferta kolorystyczna stonowanych i ciepłych odcieni szarości i beży, uzupełniona dwoma żywymi kolorami. Wpisuje się w najnowsze trendy i stanowi ponadczasową i uniwersalną odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Linearne wzory kolekcji Style Elle zostały dobrane tak, aby jak najpełniej odpowiedzieć...

  • Mieszanka nowoczesności i tradycji i dostępna w sześciu żywych kolorach i czterech bardziej neutralnych kolorach, kolekcja Trentino oferuje subtelny wzór półkierunkowy. Kolekcja opiera się na 3 kolorach (główny marmurkowy, z dwoma kontrastującymi odcieniami) daje głębię projektową.