CENTRUM SZKOLENIOWE TARKETT ACADEMY - Czym się zajmujemy?

CENTRUM SZKOLENIOWE TARKETT ACADEMY - Czym się zajmujemy?

Trwałość, komfort i estetyka rozwiązań podłogowych oparte są na dwóch podstawowych filarach – jakości wykorzystanych  produktów oraz profesjonalnym montażu. Projektanci oraz pracownicy Tarkett dokładają wszelkich starań, by zachować najwyższy standard produkowanych podłóg. W trosce o drugi, równie istotny, aspekt powstała międzynarodowa Akademia Tarkett, w ramach której prowadzimy regularne szkolenia dla firm zajmujących się montażem i sprzedażą naszych podłóg.

NIEUSTANNY ROZWÓJ I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chcemy się dzielić. Zależy nam na ciągłym rozwoju profesjonalnego rynku instalatorskiego. Odpowiednie przygotowanie oraz wiedza instalatorów pozwolą w pełni wykorzystywać jakość i potencjał produktów Tarkett. 

Szkolenia instalatorskie w ramach Akademii Tarkett to także doskonała platforma do wymiany doświadczeń i obserwacji. Zdobyta wiedza pomaga nam jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb naszych odbiorców, tak by sprostać ich oczekiwaniom.

Relacje z odbytych szkoleń, zdjęcia i inne materiały można znaleźć na profilu Tarkett Polska w serwisach Facebook i LinkedIn.

ZAKRES SZKOLEŃ

Wszystkie szkolenia w ramach Tarkett Akademii odbywać się będą w naszym nowo budowanym Centrum Szkoleniowym zlokalizowanym pod Łodzią. 

Otwarcie już wkrótce!!!
 

Standardowe szkolenie, obejmujące podstawowe techniki instalacji, adresowane jest głównie dla nowych pracowników firm montażowych oraz handlowców. Podczas dwóch dni warsztatów uczestnicy poznają rodzaje wykładzin, ich budowę oraz cechy, a także zdobywają wiedzę na temat podkładów i sposobów ich odpowiedniego przygotowania. Ponadto demonstrowane są sposoby oraz dobre praktyki cięcia, frezowania oraz spawania na zimno i gorąco. Partnerem Akademii Tarkett w Polsce jest firma Janser, która wyposażyła nas w niezbędne narzędzia.

Odpowiadając na potrzeby instalatorów prowadzimy również szkolenia o szerszym, bardziej specjalistycznym zakresie. Tematy, które mogą być łączone jako moduły obejmują: podłogi drewniane, laminowane, LVT, instalacje schodów, a także systemy Wet Room, Clean Room, czy Sporting. Dodatkowo istnieje możliwość poszerzenia szkolenia o zakres profesjonalnej pielęgnacji podłóg. Podobnie jak w przypadku podstawowych szkoleń, uczestnicy zostają zaproszeni do siedziby Akademii Tarkett w Orzechowie. Po wcześniejszym ustaleniu szkolenie specjalistyczne może odbyć się w obiekcie klienta. W zależności od zakresu szkolenia i liczby uczestników trwa ono 1 lub 2 dni.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

By wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się przedstawicielem handlowym lub dystrybutorem Tarkett. Uzgodniony zostanie termin, zakres szkolenia oraz lista uczestników. Każdy, uczestnik szkolenia Akademii Tarkett otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów. Częstotliwość szkoleń uzależniona jest od liczby zainteresowanych osób oraz czynników logistycznych. Informacje o najbliższych szkoleniach Akademii Tarkett można uzyskać u regionalnych przedstawicieli handlowych.

Relacje z odbytych szkoleń, zdjęcia i inne materiały można znaleźć na profilu Tarkett Polska w serwisach Facebook i LinkedIn.