CENTRUM SZKOLENIOWE TARKETT ACADEMY - Czym się zajmujemy?

CENTRUM SZKOLENIOWE TARKETT ACADEMY - Czym się zajmujemy?

Nasza misja

Tarkett dostarcza innowacyjne rozwiązania podłogowe, aby stworzyć komfortowe, bezpieczne i atrakcyjne przestrzenie do funkcjonowania, odpoczynku i pracy dla ludzi.

Trwałość, komfort i estetyka rozwiązań podłogowych oparte są na dwóch podstawowych filarach – jakości wykorzystanych produktów oraz profesjonalnym montażu. Projektanci oraz pracownicy Tarkett dokładają wszelkich starań, by zachować najwyższy standard produkowanych podłóg. W trosce o drugi, równie istotny, aspekt powstała międzynarodowa Akademia Tarkett, w ramach której prowadzimy regularne szkolenia dla firm zajmujących się montażem i sprzedażą naszych podłóg.

Tarkett Academy - kim jesteśmy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, którym chcemy się dzielić. Zależy nam na ciągłym rozwoju profesjonalnego rynku instalatorskiego. Odpowiednie przygotowanie oraz wiedza instalatorów pozwolą w pełni wykorzystywać jakość i potencjał produktów Tarkett. 

Szkolenia instalatorskie w ramach Akademii Tarkett to także doskonała platforma do wymiany doświadczeń i obserwacji. Zdobyta wiedza pomaga nam jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb naszych odbiorców, tak by sprostać ich oczekiwaniom.

Relacje z odbytych szkoleń, zdjęcia i inne materiały można znaleźć na profilu Tarkett Polska w serwisach Facebook i LinkedIn.