iD Mixonomi - Odkryj « Sztukę łączenia »
iD Mixonomi - Odkryj « Sztukę łączenia »

Nowa kolekcja płytek winylowych Tarkett iD Mixonomi pozwala na łączenie różnych kolorów i kształtów, dzięki czemu możesz zaprojektować zupełnie unikalną przestrzeń i stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrza. Kolekcję iD Mixonomi może dopasować do swoich potrzeb dzięki Kreatorz wnętrz iD Mixonomi to darmowe narzędzie stworzone specjalnie z myślą o procesie projektowania niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Kolekcja płytek iD Mixonomi została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Award 2017.

Inspirowane podróżami

Inspiracji dostarczył nam cały świat. Kształty, kolory, rytm życia, które sprawiają, że tak dobrze nam się żyje. Nasz zespół projektantów uchwycił duszę miejsc i odwzorował ją w swoich projektach. Unikalna paleta kolorów płytek iD Mixonomi powstała pod wpływem inspiracji miejscami i budynkami, które pobudzają wyobraźnię np. hotele w Sztokholmie, markety herbaciane w Indiach, Plan Czerwony w Moskwie.

Przez 5 najbliższych tygodni będziemy dzielić się z Wami nowymi inspiracjami. Polub nasz profil na Facebook'u i zobacz co może powstać z naszych płytek winylowych iD Mixonomi.

33 kolory, 7 formatów, 5 palet kolorystycznych. Ilość opcji aranżacji wnętrza jest prawie nieskończona. Możesz łączyć różne kształy, by dopasować wzór podłogi do swojej koncepcji i atmosfery pomieszczenia.  Przy tworzeniu kolekcji firma Tarkett współprawcowała z praryską agencją architektoniczną  Peclers. Efektem jest 5 palet kolorystycznych:
 

Cosy Naturals paleta naturalnych odcieni tworzących przestrzeń dla komfortu i relaksu
Deep Darks paleta głebokich, ciemnych kolorów nadających wnętrzu luksusowego charakteru
Bold Primaries paleta kolorów tworzących mocny akcent we wnętrzu.
Tender Pastels paleta głębokich pasteli, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się świeżość i naturalny urok
Spicy Warms paleta żywych, ciepłych, modnych kolorów nadających wnętrzu egzotycznego charakteru

Kreator wnętrz iD Mixonomi to darmowe narzędzie, które pozwala ci sprawdzić różne połączenia kolorów i formatów i stworzyć niepowtarzalne aranżacje wnętrz. Podłogę możesz zobaczyć w wybranym przez siebie pomieszczeniu, pobrać plik CAD lub zdjęcie w wysokiej rozdzielczości.

Red Dot Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu. Kolekcja paneli i płytek winylowych Tarkett iD Mixonomi otrzymała nagrodę w 2017 roku i tym samym została wyróżniona za innowacyjność i unikalne możliwości aranżacji wnętrz, które można osiągnąć z jej produktami.

Niezależne międzynarodowe jury konkursu Red Dot Award przyznało, że kolekcja płytek iD Mixonomi to: różnorodność, ekspresywność, kreatywność oraz unikalny i wyrafinowany styl"

powiązanych artykułów
Kolekcja iD Mixonomi wyróżniona nagrodą Red Dot Award
Z Red Dot Award iD Mixonomi przekracza granice designu

Kolekcja iD Mixonomi zaprezentowana na targach Euroshop 2017, nagrodzona została prestiżową nagrodą Red Dot Award

Modularne podłogi LVT zapewniają wiele korzyści i nieskończone możliwości projektowe
Modularne podłogi LVT zapewniają wiele korzyści i nieskończone możliwości projektowe

By zapewnić odpowiedni wizerunek marki w punktach sprzedaży, hotelach i obiektach wypoczynkowych, architekci i projektanci szukają produktu

Jak kolory oddziałują na klienta w punkcie sprzedaży?
Jak kolory oddziałują na klienta w punkcie sprzedaży?

95% kupujących zapytanych czy kolory mają wpływ na ich samopoczucie w punkcie sprzedaży, odpowiedziało twierdząco

Jak współpraca na poziomie projektu może przyczynić się do sukcesu
Jak współpraca na poziomie projektu może przyczynić się do sukcesu

Jeśli będziesz we Francji, odwiedź « L’Atelier Tarkett », zlokalizowane na ul Saintonage w sercu Paryża

Najmodniejsze podłogi w 2017 roku
Najmodniejsze podłogi w 2017 roku

"Szczegóły nie są szczegółami. One tworzą design"