Jak wziąć udział w Szkoleniach Tarkett Academy?

Jak wziąć udział w Szkoleniach Tarkett Academy?

Za nami kolejny intensywny rok szkoleń w ramach Tarkett Academy!

Rok 2023 to 8 edycji szkoleń, blisko 160 uczestników i ogrom specjalistycznej wiedzy. Z chęcią dzieliliśmy się  z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą z zakresu montażu, przygotowania podłoża, czy doboru odpowiednich narzędzi. A wszystko pod bacznym okiem Dariusza Turskiego – Tarkett Academy Managera. Szkolenia to nie tylko teoria, to również praktyka! Uczestnicy mieli możliwość samodzielnego dokonania instalacji. Praktyka czyni mistrza!

Jest nam niezmiernie miło, że byliście z nami i z tak dużym zainteresowaniem uczestniczyliście w szkoleniach!
Jednocześnie przypominamy, iż wprowadziliśmy możliwość organizacji szkoleń w ramach Tarkett Academy dla grupy pracowników bezpośrednio w siedzibie Klienta. W przypadku zainteresowania niniejszą formą szkolenia prosimy o kontakt z dedykowanym Przedstawicielem handlowym bądź kontakt pod adresem michal.szymanski@tarkett.com

Obecnie zmieniamy się dla was poprzez budowę nowej siedziby zlokalizowanej w okolicach Łodzi. W nowej siedzibie wystartujemy z nowymi siłami i nowymi pomysłami na szkolenia!!!

Zapraszamy do śledzenia naszego Fanpagea https://www.facebook.com/TarkettPolska gdzie znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące otwarcia Tarkett Academy.

Szkolenia Tarkett Academy skierowane są dla przedstawicieli handlowych, instalatorów, fachowców, sprzedawców podłóg, projektantów oraz budowniczych. Po odbytym szkoleniu Uczestnik otrzymuje Certyfikat Tarkett Academy, potwierdzający odbycie kursu. 

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w szkoleniu w danym terminie należy skontaktować się przedstawicielem handlowym lub dystrybutorem Tarkett. Kalendarz dostępny jest w zakładce Terminarz najbliższych szkoleń.  Dodatkowe informacje o szkoleniach Akademii Tarkett można uzyskać u regionalnych przedstawicieli handlowych.
 

Częstotliwość szkoleń uzależniona jest od liczby zainteresowanych osób oraz czynników logistycznych. 
 

Potwierdzenie udziału w szkoleniu wysyłane jest w formie wiadomości e-mail na wskazany adres wraz z szczegółami jego dotyczącymi. O zapisie na szkolenie w danym terminie decyduje kolejność zgłoszeń.