Tarkett w drodze do Mediolanu na Design Week 2019!
Tarkett w drodze do Mediolanu na Design Week 2019!

Milan Design Week stało się jednym z głównych wydarzeń w świecie marek skupiających projektantów, architektów, designerów i mediów projektowych. Rocznie w wydarzeniu bierze udział ponad 1 000 000 odwiedzających z ponad 140 krajów.
Cieszymy się, że w tym roku będziemy również częścią tego wielkiego projektu. Salone del Mobile swoje początki miało jako targi wyposażenia wnętrz, mebli i różnego rodzaju akcesoriów. Wydarzenie bardzo szybko stało się jednym z głównych wydarzeń w kalendarzu profesjonalistów z branży projektowania wnętrz i architektury na całym świecie. W tym roku Tarkett serdecznie zaprasza na "Formacje", wspaniałą instalację, którą wykona we współpracy ze szwedzkim studiem projektowym Note

Drugi Akt

Ta instalacja będzie Drugim Aktem twórczej współpracy, który rozpoczął się od wielokrotnie nagrodzonej instalacji "Lookout" podczas Stockholm Furniture Fair w lutym 2018 roku. Nasza współpraca ze Note design studio została wyróżniona za ujawnienie potencjału projektowego materiałów podłogowych Tarkett w innowacyjna i przyjazna sposób dla użytkowników.

Design jest naszym DNA

Formations” - nasza wielka instalacja - kwestionująca pojęcia skali, kontrastu kolorystycznego i płynności barw , umieszczona w klasycznym budynku Circolo Filologico Milanese, będzie stanowić hołd dla możliwości twórczych języka wzorniczego.

Spotkajmy się w Mediolanie miedzy 8 a 14 kwietnia, śledź nas na instagramie:
#Formations @tarkett @notedesignstudio

powiązane artykuły
IQ OPTIMA — ORYGINALNY WZÓR
IQ OPTIMA — ORYGINALNY WZÓR

TRENDY SIĘ ZMIENIAJĄ, IKONY POZOSTAJĄ NIEZMIENNE

Podłogi winylowe IQ - "Intelligent Quality"
Podłogi winylowe IQ - "Intelligent Quality"

Dowiedz się więcej o naszych podłogach winylowych iQ, które charakteryzują się trwałością, łatwością instalacji oraz wszechstronnym designem.

Cementi Click
Innowacyjny produkt Cementi Clik w ofercie firmy Tarkett.

Nowy rodzaj podłogowych płytek mineralnych wykonanych z autentycznego cementu.

Ujawnij potencjał podłóg IQ z dedykowanymi sznurami spawalniczymi
Ujawnij potencjał podłóg IQ z dedykowanymi sznurami spawalniczymi

Odkryj homogeniczne podłogi winylowe z rodziny IQ w totalnie nowym świetle. Sprawdź twórcze możliwości ze szwedzkim biurem Nite.