PRODUKTY TARKETT

woj. dolnośląskie i opolskie

Aleksander Dubiel
Tel. kom. 693 334 356
e-mail: ALEKSANDER.DUBIEL@TARKETT.COM

woj.wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Piotr Friedrich
Tel. kom. 693 465 232
e-mail: PIOTR.FRIEDRICH@TARKETT.COM

woj.pomorskie i warmińsko-mazurskie

Krystian Kurdek
Tel.kom. 609 291 130
e-mail: KRYSTIAN.KURDEK@TARKETT.COM

Warszawa i południowa część woj.mazowieckiego

Sławomir Dujka
Tel. kom. 601 853 963
e-mail: SLAWOMIR.DUJKA@TARKETT.COM

Warszawa i północna część woj.mazowieckiego

Ernest Bełczowski
Tel. kom. 693 373 275
e-mail: ERNEST.BELCZOWSKI@TARKETT.COM

woj. łódzkie i świętokrzyskie

Konrad Marczak
Tel. kom. 693 371561
e-mail: KONRAD.MARCZAK@TARKETT.COM

woj. podlaskie, lubelskie

woj. podlaskie, lubelskie

Marcin Knysz-Plewa

Tel. kom: 538 238 068

e-mail: MARCIN.KNYSZ@TARKETT.COM

woj. śląskie

Krystyna Urzoń
Tel. kom. 603 684 889
e-mail: KRYSTYNA.URZON@TARKETT.COM

woj. zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie i kujawsko-pomorskie

Marian Kazmierczak
Tel. kom. 603 684 890
e-mail: MARIAN.KAZMIERCZAK@TARKETT.COM

woj. małopolskie i podkarpackie

Radosław Mazurek
Tel. kom. 601 729 531
e-mail: RADOSLAW.MAZUREK@TARKETT.COM

PRODUKTY JASŁO

woj.pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, pólnocna część woj. łódzkiego

Adam Kiełsznia
Tel. kom. 606-787-135
e-mail: ADAM.KIELSZNIA@TARKETT.COM

woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, śląskie, opolskie, południowa część woj. łódzkiego

Przemysła Dopierała
Tel. kom.  606-787-132
emial: PRZEMYSLAW.DOPIERALA@TARKETT.COM

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

Marcin Kotulak
Tel. kom.606-787-131
e-mail: MARCIN.KOTULAK@TARKETT.COM