Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

Rozwiązania do obiektów sportowych

Najlepsze podłogi do każdego obiektu i każdej dyscypliny sportu

Nawierzchnie sportowe firmy Tarkett Sports są na co dzień eksploatowane w wielu halach i obiektach sportowych na całym świecie. Ich rolą jest wspieranie użytkowników w ich codziennych zajęciach sportowych i aktywności fizycznej oraz zapewnienie właściwej równowagi względów bezpieczeństwa, komfortu, wytrzymałości i estetyki. Oferta podłóg Tarkett Sports została przygotowana tak, aby spełniać wymagania wszystkich, od menedżerów obiektów począwszy, na sportowcach na każdym poziomie zaawansowania skończywszy. Jesteśmy jedynym producentem w branży podłóg sportowych, który oferuje wszystkie typy nawierzchni (podłogi winylowe, z linoleum, drewniane i rozwiązania systemowe). Pomagamy Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań na każdym etapie projektu: od montażu po konserwację i dbanie o wytrzymałość w całym okresie użytkowania.

Najlepsza nawierzchnia ogólnosportowa
Omnisports to wielofunkcyjna winylowa nawierzchnia sportowa stworzona z myślą o organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Nawierzchnia Omnisports firmy Tarkett Sports jest dostępna w pięciu grubościach, aby zapewnić optymalną amortyzację wstrząsów oraz sprostać różnym wymaganiom co do wytrzymałości, dostosowanym do różnych potrzeb i poziomu zaawansowania użytkowników.

Od tradycyjnych po innowacyjne nawierzchnie drewniane
Wysokiej jakości nawierzchnie sportowe są integralną częścią uprawiania i rozwoju dyscyplin sportowych, takich jak koszykówka, siatkówka i piłka ręczna. Z upływem lat podłogi drewniane przeznaczone do zastosowań sportowych zostały znacznie ulepszone pod względem jakości i zaawansowania konstrukcji podkładowej. Firma Tarkett Sports oferuje obecnie cztery typy opatentowanych nawierzchni sportowych wykonanych z drewna: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M i Sportable.

Wytrzymałe połączenie warstw
Lumaflex to wyjątkowe rozwiązanie systemowe, którego warstwa wierzchnia może być wykonana z wykładziny winylowej lub linoleum. Takie unikalne połączenie tworzy niezwykle solidny system, który jest bardzo wytrzymały i spełnia wymagania najsurowszych norm..

Przedłuż żywotność nawierzchni obiektu
Ochrona podłogi jest niezbędna do zachowania pierwotnego wyglądu i właściwości sportowych. Firma Tarkett Sports zaprojektowała dwa typy produktów służących ograniczeniu konieczności konserwacji i zużywania się jej nawierzchni: Protectiles i Touchdown. Pozwalają one szybko i łatwo przekształcić obiekt sportowy w halę, która może służyć celom niezwiązanym ze sportem, takim jak zgromadzenia publiczne czy koncerty.

Specjalistyczne i innowacyjne rozwiązania do wszystkich zastosowań
Firma Tarkett Sports jest dostawcą kompleksowych rozwiązań do obiektów sportowych, w tym zestawów montażowych i akcesoriów wykończeniowych. Dzięki kompletnej gamie narzędzi Tarkett Sports spełnia wymagania użytkowników: przyspiesza i upraszcza pracę ekip montażowych; ułatwia czyszczenie zespołom konserwatorskim; zapewnia większą dostępność, komfort i bezpieczeństwo sportowcom.