Wybierz krajWybierz kraj
Polska - wykładziny obiektowe

Omnisports - nawierzchnie winylowe

Doskonala nawierzchnia ogólnosportowa

Omnisports to wielofunkcyjna winylowa nawierzchnia sportowa stworzona z myślą o organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Nawierzchnia Omnisports firmy Tarkett Sports jest dostępna w pięciu grubościach, aby zapewnić amortyzację wstrząsów o różnej sile, a także sprostać różnym wymaganiom co do wytrzymałości, dostosowanym do różnych potrzeb i poziom zaawansowania zawodników.

  • Całkowita grubość podłogi 2 mm. Wymaga montażu na drewnianej konstrukcji podkładowej w celu spełnienia normy EN 14904. Omnisports Compact może być instalowana w miejscach nieprzeznaczonych do uprawiania sportu położonych blisko terenu do gry, dzięki czemu sala zyskuje jednolity wygląd.

  • Całkowita grubość podłogi 3,45 mm. Omnisports Speed jest przeznaczona do instalacji na konstrukcji Lumaflex Duo (zapewnienia zgodności z normą EN 14904).

  • Całkowita grubość podłogi 5 mm. Omnisports Training jest przeznaczona do instalacji na konstrukcji Lumaflex Duo (zapewnienie zgodności z normą EN 14904).

  • punktowo elastyczna nawierzchnia winylowa o gr. 6,5 mm charakteryzująca się wysokim stopniem pochłaniania nacisku i dobrymi właściwościami sportowymi oraz zapewniająca właściwe podparcie dla stóp.

  • punktowo elastyczna nawierzchnia winylowa o gr. 8,3 mm, charakteryzującą się bardzo wysokim poziomem pochłaniania wstrząsów i sprężystością podczas odbicia piłki oraz zapewniająca kontrolę pod stopami.

  • Firma Tarkett Sports oferuje dwa przenośne systemy nawierzchni winylowych: do tenisa stołowego i badmintona.