Segmenty

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Szpitale i placówki służby zdrowia wymagają specjalnych rozwiązań w zakresie podłóg i okryć ściennych. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą zaprojektowaną z myślą o pacjentach i personelu medycznym.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Komfortowe, czyste i trwałe podłogi przyczyniają się do lepszej nauki w każdym wieku. Sprawdź rozwiązania podłogowe, które są przeznaczone dla obiektów edukacyjnych.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wiemy, jakie znaczenie ma wygląd sklepu. Wyrazisty wizerunek marki jest pierwszoplanowym elementem skłaniającym klientów do wejścia.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Chcesz stworzyć otoczenie, które zostanie zapamiętane przez Twoich gości? Poznaj rozwiązania podłogowe, które mogą zapewnić światową klasę, design i komfort.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Dobrze dobrana podłoga może zmienić pomieszczenie mieszkalne w przytulny dom. Ożyw swoje wnętrze i odkryj szeroki wybór kolorów i faktur podłogowych.

43 kolekcje

40 kolekcje

28 kolekcje

15 kolekcje

40 kolekcje

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Definicja współczesnego miejsca pracy uległa już zmianie. Poznaj nasze szerokie portfolio rozwiązań podłogowych, które mają realny wpływ na samopoczucie pracowników oraz jakość pracy.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wydarzenia sportowe, centra wellness i sale gimnastyczne przyciągają ludzi w każdym wieku. Odkryj podłogi sportowe zapewniające bezpieczeństwo, komfort i osiąganie lepszych wyników.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

We wszystkich obiektach i jednostkach segmentu Transport mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu i koniecznością spełnienia najwyższych standardów jakościowych. Oferujemy gamę wykładzin, które sprostają nie tylko wymogom jakościowym ale również estetycznym. 

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

W transporcie i przemyśle najważniejsze są komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Posiadanie odpowiedniej podłogi pomaga stworzyć atrakcyjne, produktywne i czyste środowisko.
Projektowanie & Katalogi
Dostępna biblioteka BIM marki DESSO
DESSO to modularne wykładziny dywanowe opierają się na kreatywności, funkcjonalności i zasadzie Cradle to Cradle.
Pełna Biblioteka plików (BIM)
Umieściliśmy nasza bibliotekę plików, aby uprościć proces projektowania.
Sprawdź
Tarkett Academy
Poradnik czyszczenia i pielęgnacji
Nowoczesne metody pielęgnacji podłóg pozwalają zachować ich atrakcyjny wygląd oraz właściwości użytkowe.
-
iD Click Ultimate 55-70
Wybierz wzór
Płytki winylowe

iD Click Ultimate 55-70

Kolekcja iD Click Ultimate wynosi sztywne rozwiązania podłogowe na nowy poziom. Teraz możesz sięgnąć po połączenie wyglądu, wrażeń dotykowych oraz wytrzymałości drewna i kamienia ze wszystkimi zaletami luksusowych płytek winylowych. Łatwa instalacja kolekcji iD Click Ultimate  na niemal wszystkich podłożach, w tym także na płytkach ceramicznych, pozwala na uzyskanie w krótkim czasie idealnego rozwiązania spełniającego wymagania projektowe i oczekiwania klienta.

Opracowana przez nas innowacyjna technologia Rigid Composite Core+ (RCC+) wynosi podłogi SPC na nowy poziom. Zapewnia ona najwyższą trwałość i stabilność uzyskiwaną w procesie współwytłaczania. Doskonale dopracowana trzywarstwowa konstrukcja zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne i duże obciążenia oraz lepszą stabilność wymiarową.

W połączeniu z systemem montażu GenClick®, technologia umożliwia stosowanie płytek iD Click Ultimate w dowolnym otoczeniu – w tym także w łazienkach. Opracowana przez Tarkett powłoka PU TEKTANIUM™ stanowi gwarancję łatwej konserwacji i bezkonkurencyjnej ochrony z przykuwającym wzrok ultramatowym wykończeniem z myślą o obszarach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto podkład akustyczny Soundblock redukuje dokuczliwe odgłosy uderzeń obcasów do poziomu rozmowy prowadzonej szeptem.

W odpowiedzi na nowe oczekiwania wobec sztywnych rozwiązań podłogowych nasza nowa technologia druku cyfrowego pozwala tworzyć projekty zachwycające poziomem realizmu – odwzorowujące w wysokiej rozdzielczości i z minimalną liczbą powtórzeń naturalne wzory drewna i kamienia.

Kolekcja iD Click Ultimate jest dostępna w pięciu formatach i 43 wzorach w połączeniu z dodatkową wszechstronną usługą personalizacji.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Typ produktu wg ISO: Heterogeniczne wykładziny podłogowe z PCW
Klasyfikacja mieszkaniowa: 23 Intensywne natężenie ruchu
Klasyfikacja obiektowa: 34 Bardzo intensywne natężenie ruchu, 33 Intensywne natężenie ruchu
Grubość całkowita: 6,50 mm
Grubość warstwy użytkowej: 0,70 mm, 0,55 mm

Całkowity ślad węglowy (recykling)

 6.41 kg CO2/m2

Ślad węglowy mojego projektu
Wybierz wzór iD Click Ultimate 55-70, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Chcesz zmniejszyć ślad węglowy swojego projektu? Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby obliczyć ślad węglowy i dowiedz się, jak możesz go zmniejszyć dzięki recyklingowi.
Oblicz ślad węglowy
Kalkulator śladu węglowego dla rozwiązań podłogowych

Moje konto Tarkett: usługi online

Użytkownicy posiadający konto, mogą cieszyć się wszystkimi usługami w jednym miejscu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Sprawdź stany magazynowe i dostępność produktów - Zamów online - Sprawdź status i historię zamówienia

Moje konto Tarkett: usługi online
Parametry
Poznaj iD Click Ultimate 55-70