Nasi przedstawiciele handlowi

Nasi przedstawiciele handlowi

woj. dolnośląskie, opolskie

Aleksander Dubiel
Tel. kom. 693-334-356
e-mail: ALEKSANDER.DUBIEL@TARKETT.COM

woj. wielkopolskie

Przemysła Dopierała
Tel. kom.  606-787-132
e-mail: PRZEMYSLAW.DOPIERALA@TARKETT.COM

woj.pomorskie i warmińsko-mazurskie

Adam Kiełsznia
Tel. kom. 606-787-135
e-mail: ADAM.KIELSZNIA@TARKETT.COM

miasto Warszawa i okolice, woj. podlaskie

Tomasz Biedruna
Tel. kom. 601-853-963
e-mail: TOMASZ.BIEDRUNA@TARKETT.COM

miasto Warszawa i okolice

Rafał Dzierliński
Tel. kom. 538-056-824
e-mail: RAFAL.DZIERLINSKI@TARKETT.COM

woj. łódzkie i południowo-zachodnia część mazowieckiego

Konrad Marczak
Tel. kom. 693-371-561
e-mail: KONRAD.MARCZAK@TARKETT.COM

woj. lubelskie, świętokrzyskie oraz mazowieckie (siedlecki i łosicki)

Łukasz Socha
Tel. kom. 538-238-068
e-mail: LUKASZ.SOCHA@TARKETT.COM

woj. śląskie

Monika Dominik
Tel. kom. 603-599-695
e-mail: MONIKA.DOMINIK@TARKETT.COM

woj. zachodniopomorskie i woj. lubuskie

Marian Kaźmierczak
Tel. kom. 603-684-890
e-mail: MARIAN.KAZMIERCZAK@TARKETT.COM

woj. kujawsko-pomorskie

Tomasz Fajkowski
Tel. kom.538-649-489
e-mail: TOMASZ.FAJKOWSKI@TARKETT.COM

wschodnia część woj. małopolskiego i woj. podkarpackie

Marcin Kotulak
Tel. kom.606-787-131
e-mail: MARCIN.KOTULAK@TARKETT.COM

Kraków i zachodnia część woj. małopolskiego

Anastasiia Krashchenko
Tel. kom.882-433-774
e-mail: ANASTASIIA.KRASHCHENKO@TARKETT.COM

Zespół Key Account Manager’ów odpowiedzialnych za Segmenty:

Segment Workplace
Katarzyna Kubik-Korpik
Tel. kom. 788-260-101
e-mail: KATARZYNA.KUBIK@TARKETT.COM

Segment Hospitality & PRS
Karol Salamandra 
Tel. kom. 603-779-078
e-mail: KAROL.SALAMANDRA@TARKETT.COM

Segment Workplace & Hospitality
Sebastian Maciejak
Tel. kom. 728-429-677
e-mail: SEBASTIAN.MACIEJAK@TARKETT.COM

Segment Sport Indoor
Marcin Knysz-Plewa
Tel. kom: 609-291-130
e-mail: MARCIN.KNYSZ@TARKETT.COM