Tarkett jobs offer multiple opportunities to learn and develop in a global company.

3 powody, dla których warto do nas dołączyć

Kultura przedsiębiorczości. Z szacunkiem i zaufaniem.

 

Nasze zespoły wnoszą znaczący wkład, aby odnieść sukces. Tworzymy środowisko pracy, w którym zachęca się do przedsiębiorczości, szanuje członków zespołu i gdzie różnorodność myślenia jest kluczowym czynnikiem naszego sukcesu.

Różnorodne środowisko

Wiele stanowisk i narodowości

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy w marketingu, sprzedaży, IT, badaniach i rozwoju, innowacjach, produkcji, czy w innym obszarze, oferujemy Ci międzynarodowe środowisko i możliwości rozwoju kariery.

Wielu klientów

Docieramy do najróżniejszych klientów: od architektów i projektantów, po dystrybutorów i wykonawców na całym świecie, oferując im szeroką gamę produktów skierowanych do sektorów edukacji, ochrony zdrowia, hotelarstwa, gastronomii, biur, budownictwa mieszkaniowego i sportu.

Hugo, Dyrektor Zarządzający Zakładu

Hugo cieszy się z tego, że może codziennie rozwijać swoje umiejętności. Firma stworzyła mu doskonałą możliwość rozwoju i kierowania działem produkcji, jakości, utrzymania ruchu, inżynierii i nie tylko. Dla niego Tarkett to miejsce, w którym każdy ma szansę na rozwój swojej kariery.

Różnorodność i inkluzja

Bądź sobą

Różnorodność to podstawa naszej kreatywności i naszego sukcesu. Chcemy, abyś był/-a sobą. Promujemy kulturę przynależności. Na przykład: w oddziale Tarkett North America powołaliśmy do życia grupy ERG. Są to zorganizowane na zasadach dobrowolności grupy pracownicze, których celem jest promowanie zróżnicowanego i inkluzywnego środowiska pracy. Są wśród nich: grupa EPIC dla osób niebiałych oraz grupa Connect dla kobiet.

Dla mnie grupa EPIC to społeczność, która pozwala mi być sobą w firmie.  Daje mi to poczucie przynależności. Mam nadzieję, że grupa EPIC będzie nadal zachęcać do „niekomfortowych” rozmów w firmie w celu poprawy akceptacji dla różnorodności rasowej, etnicznej i płciowej, zróżnicowania umiejętności, a także dla idei równości i integracji społecznej.  Równość nie oznacza absolutnej równorzędności, a jedynie równość szans dla wszystkich. Wierzę, że możemy osiągnąć ten cel poprzez słuchanie, wczuwanie się w innych i przełamywanie naszych podświadomych uprzedzeń i budowanie świadomości.

Martina Covo, Tarkett showroom Manager Houston TX.

Przedsiębiorcza dusza

Miej wpływ

W nawiązaniu do naszych przedsiębiorczych korzeni oraz dzięki wspierającemu kierownictwu, będziesz zachęcany/-a do uczestniczenia w inicjatywach, które wspierają naszą działalność, pozwalając Ci jednocześnie wyrazić swoją osobowość i swoje talenty.

Osiągaj doskonałe wyniki

Twoja odpowiedzialność za wyniki będzie połączona z jasnymi celami oraz możliwościami rozwoju poprzez zdobywanie doświadczeń w toku procesu poszukiwania innowacji i rozwoju.

Szukasz bogatej, spersonalizowanej i zorientowanej na ludzi ścieżki kariery?

Świadome wybory. Dla ludzi i dla planety

 

Mając za sobą 140 lat doświadczenia, wierzymy, że to, co robimy, ma znaczenie. Oferujemy klientom produkty, które poprawiając jakość życia ludzi, przyczyniają się jednocześnie do budowania bardziej zrównoważonego świata.

77% of our employees say “In my unit, we are focused on improving our environmental impact”. (Engagement survey 2021)

Lider zrównoważonego rozwoju

U podstaw naszej strategii

Nasza strategia koncentruje się na zrównoważonym rozwoju, promowaniu gospodarki cyrkularnej, materiałów dobrej jakości oraz przestrzeniach przyjaznych dla ludzi.

Innowacyjność ekologiczna

Wyznaczyliśmy sobie ambitne cele ekologiczne do roku 2030 obejmujące innowacyjność ekologiczną, odpowiedzialne wykorzystanie zasobów, ponowne wykorzystanie w przemyśle oraz recykling. Jesteśmy zaangażowani społecznie i poczuwamy się do odpowiedzialności za naszych pracowników i nasze społeczności.

Poznaj Tarkett Atelier Stockholm – obiekt w duchu gospodarki cyrkularnej zaprojektowany przez pracownię Tarkett & Note Design Studio

Opracowujemy produkty z myślą o ludziach

Bądź zaangażowany

Angażujemy naszych pracowników do eko-innowacji i rozwijania ich zrównoważonego myślenia oraz silnego wcielania naszej odpowiedzialności społecznej w codziennej pracy lub poprzez programy i projekty. Bierzesz udział w tworzeniu rozwiązań, które pozytywnie wpływają na środowisko i jakość życia ludzi.

Wspieranie społeczności

Troszczymy się o nasze społeczności oraz zachęcamy Cię do angażowania się w sprawy, które są dla Ciebie ważne. W ramach naszego globalnego programu wolontariatu Tarkett Cares możesz poświęcić do dwóch dni roboczych w roku lokalnym sprawom.

Historia Caldera Hodge'a

Calder Hodge urodził się bez kości piszczelowych, a jego nogi zostały amputowane w młodym wieku. Ale 14-letni piłkarz z Magnolii w Teksasie wie, że "nie ma zbyt dużego marzenia".

W rzeczywistości marzeniem Hodge'a jest zostać pierwszym rozgrywającym z podwójną amputacją w National Football League.

FieldTurf współpracował z Detroit Lions z NFL, aby pomóc spełnić jego marzenie. Hodge i jego rodzina zostali zaproszeni do wzięcia udziału w obozie treningowym drużyny w sierpniu, gdzie uczestniczył w meczu integracyjnym na Ford Field.

Towarzyszymy Ci. Na każdym etapie

Safety is our #1 commitment. Every day. Everywhere.

 

Twój rozwój zawodowy i dobrostan są dla nas priorytetem. Gdy rozwijasz się w swoim środowisku pracy, uczysz się więcej i osiągasz więcej, co przekłada się na wzrost innowacyjności i wydajności. Towarzyszymy Ci na każdym etapie, zapewniając Ci wsparcie niezbędne w rozwoju Twojej kariery. Zdefiniowaliśmy jasne zasady wspierania rozwoju kierowników, menedżerów i zespołów w całej Grupie.

Dbanie o rozwój pracowników na co dzień

To pracownicy są siłą napędową naszego przedsiębiorstwa

Dlatego nasi kierownicy i menedżerowie przestrzegają tych samych zasad, zapewniając Ci stałe wsparcie podczas nauki, do czego punktem wyjścia są informacje zwrotne i regularny coaching.

Wspólna nauka

Korzyści z formalnych i nieformalnych dróg zdobywania wiedzy. Jednak najlepiej jest uczyć się, pracując. Oferujemy możliwość czerpania wiedzy od kompetentnych współpracowników i ekspertów oraz zdobywania nowych doświadczeń w ramach szerokich możliwości rozwoju wewnątrz firmy. Nasza szeroka oferta stanowisk i bogate know-how zapewniają wiele możliwości nauki i rozwoju.

Współpraca z myślą o budowaniu sukcesu i zdobywaniu wiedzy

Przygotuj się na współpracę

Wiemy też, że współpraca i zaufanie pomagają nam w rozwoju, radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami, rozwiązywaniu problemów czy eksperymentowaniu z rozwiązaniami.

Wierzymy w relacje oparte na zaufaniu

Współpraca, weryfikacja pomysłów, rozwiązywanie problemów, eksperymentowanie i wymiana informacji. Razem będziemy wprowadzać innowacje zapewniające nam przewagę w branży.