5 linii kolorystycznych w celu uzyskania pięknych powierzchni

5 linii kolorystycznych w celu uzyskania pięknych powierzchni

Kolekcje kolorów stwarzają ogromne możliwości twórcze.

Wykładzina iQ została wymyślona przez Tarkett, aby wyzwolić kreatywność w projektowaniu i architekturze oraz zwiększyć potencjał jednej z najbardziej charakterystycznych rodzin produktów, jednorodnej linii winylowej iQ. W tym zakresie szwedzkie studio projektowe Note zostało zaproszone do współpracy z Tarkett i opracowania palety kolorów z możliwością spójnego łączenia według odcieni, stylu lub narracji.

Tarkett i Note stworzyły kolekcję, którą można łączyć w nieskończoność, czy to z innymi materiałami, takimi jak stal, drewno czy szkło, czy to z kolorystyką, którą można łączyć ze sobą bez najmniejszego wysiłku.

Każda paleta kolorystyczna ma szereg odcieni i poziomów jasności, które zachwycą projektanta, a tym samym i odbiorcę. Cała kolekcja iQ Surface może zostać włączona do projektu nie tylko jako podłoga, ale również jako powierzchnia na ścianach lub konstrukcjach.
 

Kolekcja Contrast

Paleta „Kontrast” opiera się na monotonnej skali. Kontrasty światła i ciemności w równej mierze z głębią, która przyciąga wzrok.
 

Kolekcja kolorów kontrastowych dla podłóg winylowych iQ Surface

Kolekcja Rouge

Elegancka i ciepła czerwień oraz młodzieńcza ekspresja sprawiają, że Rouge to miękka, zabawna kolekcja, która dobrze kontrastuje z surowymi materiałami, takimi jak surowy metal.

Kolekcja kolorów Rouge dla podłóg winylowych iQ Surface

Kolekcja Sober

Prawdziwe poczucie dojrzałości i klasy, Sober posiada ponadczasowe odcienie błękitu z odcieniami szarości i beżu, co czyni go żywym, ale czytelnym i niezakłóconym. Kolekcja powierzchni couture.

Kolekcja kolorów Dimmed dla podłóg winylowych iQ Surface

Kolekcja Dimmed

Mgliste zielenie i morski błękit pośrednio nawiązują do natury. Dimmed jest wspaniałym podkładem kolorystycznym, z którego uzyskać można solidną, spokojną gamę kolorów.

Kolekcja kolorów Dimmed dla podłóg winylowych iQ Surface

Kolekcja Vivid

Ostre odcienie czerwieni i współczesne kombinacje kolorystyczne zapewniają odważną paletę kolorów do pracy. Świeże, żywe kontrasty, które jednak nigdy nie przytłaczają.

Kolekcja kolorów Vivid dla podłóg winylowych iQ Surface