Cementi Click innowacyjne modułowe płytki cementowe

Cementi Click innowacyjne modułowe płytki cementowe

Dzięki Cementi Click, Tarkett wprowadza zupełnie nową kategorię innowacyjnych płytek podłogowych wykonanych z prawdziwego cementu. To przełomowe rozwiązanie opiera się na wyjątkowym połączeniu wspaniałego designu, łatwej instalacji i dobrych właściwości użytkowych, dzięki czemu Cementi Click stanowi idealną alternatywę dla posadzek betonowych i ceramicznych. Kolekcja jest manifestem dla autentyczności połączonej z wydajnością podłóg, która opiera się na 3 prostych zasadach:

Zasada 1: Piękno tkwi w prostocie

Korzystanie z autentycznych materiałów jest bez wątpienia kluczem do tworzenia wspaniałych przestrzeni architektonicznych. Kolekcja Cementi Click została zainspirowana elementami bliskimi modernistycznym architektom - pięknem minerałów i ponadczasową elegancją cementu.

Beton ma osobowość, podobnie jak Cementi Click. Projekty kolekcji czerpią inspirację z geometrycznych kształtów i wzorów, nadając jej bardzo nowoczesny wygląd.

Wyprodukowany z 95% gliny, głównego kompozytu cementu, Cementi Click oferuje czysty wygląd tego surowego, nowoczesnego materiału. Dzięki zachodzącym na siebie odcieniom i mocnym wzorom kolekcja oferuje naturalne kamienne i betonowe efekty. Subtelny marmur lub kamień, zwiewne dekory i naturalne efekty glinianych wzorów tworzą czystą i wyrafinowaną architekturę dla projektantów chcących kreować inspirujące przestrzenie.

Zasada 2: Click i gotowe – łatwa instalacja

Cementi Click to rozwiązanie nowej generacji, które idealnie nadaje się do szybkich prac renowacyjnych dzięki systemowi zatrzaskowemu i niewielkim wymaganiom podłoża. Kolekcja może pokrywać każdą powierzchnię, w tym nierówną i ceramiczną, co przyspiesza instalację i radykalnie skraca czas przestoju. Ponadto wyjątkowo sztywna i stabilna struktura rdzenia nie wymaga szczelin dylatacyjnych przy dużych powierzchniach, co upraszcza proces instalacji.

Zasada 3: Trwałe i funkcjonalne przestrzenie wpływają na samopoczucie

Cementi Click jest również wysoce funkcjonalny, dzięki swoim właściwościom akustycznym z redukcją hałasu uderzenia o 19 dB i wysokiej odporności na ruch 33 klasy.

Jego piankowy podkład pomaga zmniejszyć roznoszenie się dźwięku do sąsiednich pomieszczeń i pięter. To dlatego Cementi Click jest szczególnie przydatny w miejscach, gdzie poziom hałasu może być wysoki, a komfort i dobre samopoczucie klienta są kluczowe (restauracje, hotele, czy centra handlowe).