Dowiedz się, jak stworzyć z nami piękne wnętrza

Dowiedz się, jak stworzyć z nami piękne wnętrza

60 pełnoetatowych projektantów pracujących w czterech centrach regionalnych specjalizuje się w przekształcaniu wnętrz za pomocą nowych koncepcji podłóg. W ten sposób daje wyraz przekonaniu, że nasze podłogi mogą poprawić jakość życia, wprowadzając do wnętrz piękno, zapewniając komfort i przyczyniając się do tworzenia bezpiecznego i czystego środowiska.

Floor is the new playground

Dzięki nieskończonym możliwościom układania płytek winylowych i paneli z kolekcji iD Inspiration podłoga staje się przedmiotem działań twórczych. Płytki i panele, dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i setkach kolorów można mieszać i łączyć w poszukiwaniu indywidualnego stylu. Nasi projektanci uznali wykładziny podłogowe, szczególnie w zastosowaniach komercyjnych, za materiał dekoracyjny, zatem pochodzą niekonwencjonalnie do projektowania wnętrz. Rozwijanie marki lub wyobraźni — wszystko jest możliwe Poszukaj inspiracji lub po prostu odwiedź naszą interaktywną MINIWITRYNĘ INTERNETOWĄ FLOOR IS THE NEW PLAYGROUND lub przejrzyj kolekcje LUKSUSOWYCH PŁYTEK WINYLOWYCH.

Usługi Floorcraft dotyczące wykładzin winylowych

Dzięki USŁUGOM PROJEKTOWYM FLOORCRAFT indywidualizacja przechodzi na wyższy poziom. Projektanci z zespołu Floorcraft i ich precyzyjne maszyny ultradźwiękowe do wycinania mogą dokonać magicznych rzeczy z dowolną podłogą z naszego katalogu: dodanie logo pośrodku holu recepcyjnego, nałożenie oznaczeń, aby ułatwić poruszanie się, lub wykazanie się kreatywnością jest nie tylko możliwe, ale i proste. Usługa ta została wprowadzona, aby ułatwić życie klientom: po wycięciu wzoru różne elementy są wstępnie składane i sklejane, aby zapewnić idealne dopasowanie.

Indywidualnie zaprojektowane wykładziny dywanowe

Nasze płytki dywanowe Desso, wykładziny w rolkach i chodniki można w pełni dostosować do potrzeb użytkownika. Projektanci wykładzin dywanowych wspierają klientów i są w stanie stworzyć kolory i wymiary na ich życzenie. Oferują także narzędzie online „Create Your Own AirMaster®” pozwalające na połączenie kolorów i uzyskiwanie natychmiastowego podglądu wybranego wzoru w różnych wstępnie zdefiniowanych pomieszczeniach. Mając do wyboru sześć kolorów tła i do pięciu linii kolorów akcentów z kolekcji szesnastu, można stworzyć ponad 6 milionów wersji wykładziny.

Maksymalne wykorzystanie koloru

Oferujemy wykładziny w wielu wzorach, kolorach, strukturach i zapewniające efekty wizualne. Estetyka podłóg powoduje zróżnicowane reakcje emocjonalne ludzi. Na przykład łatwość orientacji i ciekawy wygląd wpływają na długość życia i aktywizują chorych w placówkach służby zdrowia.

Piękne podłogi pozwalają ludziom poczuć się spokojnie i godnie, a to sprzyja pozytywnym uczuciom. Podłogi mogą stymulować zmysły lub wzbudzać odczucie komfortu. Ponadto wywołują dodatkowe wrażenia, szczególnie w połączeniu ze światłem i dźwiękiem. Projekt podłogi może pomóc ludziom się wyciszyć, skoncentrować, zorientować w otoczeniu, poczuć radość lub poruszać się bez ograniczeń.

Nasi projektanci z działu trendów zbadali te wpływy w różnych otoczeniach, współpracując ze specjalistami z branży i psychologami, aby móc tworzyć odpowiednie propozycje wzorów i kolorów. Wiedza ta została zebrana w różnych przewodnikach pomagających projektantom w znalezieniu rozwiązania odpowiedniego do konkretnego zastosowania, na przykład do szpitali, ośrodków dla osób z chorobą Alzheimera czy placówek edukacyjnych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych badaniach nad kolorami, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.