DESSO Human Fascination

DESSO Human Fascination

Wejdź na solidne skały, zatrać się na łące pełnej kwiatów, podziwiaj góry i podążaj za liniami pól, aż dotrzesz po sam horyzont. Płytki dywanowe DESSO Human Fascination pozwalają zabrać naturę do wnętrza Twojego biura.

Inspirują nas dzikie, naturalne krajobrazy. Chcemy być z nimi, czuć je oraz podążać z nimi. Czujemy potrzebę i odpowiedzialność, aby chronić naturę i jej zasoby naturalne, a także korzystać z nich tworząc wyjątkowe i zdrowe wnętrza.  

Human Fascination to najnowsze kolekcje z rodziny produktów DESSO Carpetecture® która składa hołd różnorodności i delikatności natury. Zaczynając od surowych, nieprzewidywalnych tekstur skał wulkanicznych po łąki pełne kwiatów. Płytki dywanowe Human Fascination zostały zaprojektowane tak, aby wnieść naturalne piękno w Twoim wnętrzu. 

Nasze wykładziny dywanowe Arable, Breccia, Flores i Granite odzwierciedlają kształty i kolory otaczającej nas przyrody. Kolekcje zostały zaprojektowane z myślą o pięknie naszej planety. Wykładziny opracowane zgodnie z zasadami Cradle to Cradle, nadają się do recyklingu.

Granite

 

Poczuj dreszcz przed nieokiełznanym terenem

Breccia

Poczuj słony ocean

Arable

Posłuchaj historii opowiadanych przez ziemię

Flores

Podziwiaj kalejdoskop roślinności i kwiatów.