Wejdź na solidne skały, zatrać się na łące pełnej kwiatów, podziwiaj góry i podążaj za liniami pól, aż dotrzesz po sam horyzont. Płytki dywanowe DESSO Human Fascination pozwalają zabrać naturę do wnętrza Twojego biura.

Inspirują nas dzikie, naturalne krajobrazy. Chcemy być z nimi, czuć je oraz podążać z nimi. Czujemy potrzebę i odpowiedzialność, aby chronić naturę i jej zasoby naturalne, a także korzystać z nich tworząc wyjątkowe i zdrowe wnętrza.  

Human Fascination to najnowsze kolekcje z rodziny produktów DESSO Carpetecture® która składa hołd różnorodności i delikatności natury. Zaczynając od surowych, nieprzewidywalnych tekstur skał wulkanicznych po łąki pełne kwiatów. Płytki dywanowe Human Fascination zostały zaprojektowane tak, aby wnieść naturalne piękno w Twoim wnętrzu. 

Nasze wykładziny dywanowe Arable, Breccia, Flores i Granite odzwierciedlają kształty i kolory otaczającej nas przyrody. Kolekcje zostały zaprojektowane z myślą o pięknie naszej planety. Wykładziny opracowane zgodnie z zasadami Cradle to Cradle, nadają się do recyklingu.

Granite

 

Poczuj dreszcz przed nieokiełznanym terenem

Sprawdź kolekcję

Breccia

Poczuj słony ocean

Sprawdź kolekcję

Arable

Posłuchaj historii opowiadanych przez ziemię

Sprawdź kolekcję

Flores

Podziwiaj kalejdoskop roślinności i kwiatów.

Sprawdź kolekcję