DESSO Human Fascination: Arable
DESSO Human Fascination: Arable

Nasza wyboista ziemia ma naprawdę wiele do powiedzenia, a ja od dawna jej słucham. Słońce barwi moją skórę, a stopy delikatnie grzęzną w ziemi. Ten pradawny krajobraz skrywa w sobie mądrość. Każde ziarnko piasku jest jak wehikuł czasu, a każdy kamień to wspomnienie i zarazem prognostyk na przyszłość.

Świat przyrody oferuje odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, dlatego przy projektowaniu kolekcji płytek dywanowych DESSO Arable postanowiliśmy czerpać z tego pradawnego źródła wiedzy. Inspiracją do opracowania tej serii były pradawne pola uprawne i skąpane w słońcu wiejskie krajobrazy. Chcieliśmy, aby nasze płytki przypominały nam o miejscach, w których piękno przyrody łączy się z wpływami działalności ludzkiej – o polach, na których mogliśmy czerpać wiedzę z natury, a każdy zagajnik i każdy ślad na ziemi opowiadał pewną historię. To 10 ciepłych i chłodnych kolorów w glinianych, szarych, niebieskich i beżowych odcieniach, które przybliżają naszą rolniczą przeszłość i teraźniejszość. Płytki wyróżniają się dwutonową kolorystyką budzącą skojarzenia z otwartą przestrzenią, której aurę można poczuć we własnym biurze dzięki złożonym, teksturowanym wzorom.

sugerowane kolekcja
powiązane artykuły
Tarkett DESSO Human Fascination Granite - płytki dywanowe
DESSO Human Fascination: Granite

To gama 18 kolorów płytek dywanowych, które składają hołd surowym, nieprzewidywalnym teksturom skał wulkanicznych. Poznaj całą kolekcję inspirowaną pięknem natury.

Tarkett DESSO Human Fascination Breccia carpet tiles
DESSO Human Fascination: Breccia

Odkryj kolekcję DESSO Breccia: świeża i energetyzująca płytka dywanowa, inspirowana trwałością prawdziwego marmuru i chropowatych skał

Tarkett DESSO Human Fascination Flores carpet tiles
DESSO Human Fascination: Flores

Poznaj bogatą różnorodność flory naszej planety w kolekcji płytek dywanowych DESSO Flores. Human Fascination Flores wprowadzi życie i energię do każdej przestrzeni.

Human Fascination carpet tiles - take the world inside!
DESSO Human Fascination

Inspirują nas dzikie, naturalne krajobrazy. Human Fascination podkreśla różnorodność i kruchość natury. Poznaj fascynujące kolekcje pytek dywanowych z rodziny Carpetecture.