DESSO Human Fascination: Breccia
DESSO Human Fascination: Breccia

Wiatr, który odżywia i uzdrawia, oraz morze, które zawsze szumi i nigdy nie spoczywa. Śliskie kamienie są chłodne w dotyku, ale wytrzymałe. Przez tysiące lat nieustępliwie kształtowały je kolejne fale. Ogarnia mnie poczucie małości, gdy stoję na tym chropowatym podłożu, lecz kojące brzmienie fal zapewnia mi spokój na wiele dni.

Kolekcja płytek DESSO Breccia łączy w sobie siłę i wytrzymałość marmuru oraz kształty i teksturę skał formowanych przez morskie fale, dzięki czemu odświeży i ożywi każde wnętrze. To tętniąca życiem gama w siedmiu odcieniach od niebiesko-szarego po zielony czy przędzę metalizowaną, które odzwierciedlają subtelne żyłki znajdujące się w marmurze czy minerałach i pozwolą Ci poczuć rześką, zdrową morską bryzę i niesiony przez nią słonawy zapach świeżego powietrza.

powiązane artykuły
Tarkett DESSO Human Fascination Granite - płytki dywanowe
DESSO Human Fascination: Granite

To gama 18 kolorów płytek dywanowych, które składają hołd surowym, nieprzewidywalnym teksturom skał wulkanicznych. Poznaj całą kolekcję inspirowaną pięknem natury.

Tarkett DESSO Human Fascination Arable płytki dywanowe
DESSO Human Fascination: Arable

Zainspiruj się tą częścią świata, w której naturalne krajobrazy spotykają się z ludzką interwencją. Odkryj naszą kolekcję Desso Arable i spójrz w przyszłość. Przejdź do kolekcji.

Tarkett DESSO Human Fascination Flores carpet tiles
DESSO Human Fascination: Flores

Poznaj bogatą różnorodność flory naszej planety w kolekcji płytek dywanowych DESSO Flores. Human Fascination Flores wprowadzi życie i energię do każdej przestrzeni.

Human Fascination carpet tiles - take the world inside!
DESSO Human Fascination

Inspirują nas dzikie, naturalne krajobrazy. Human Fascination podkreśla różnorodność i kruchość natury. Poznaj fascynujące kolekcje pytek dywanowych z rodziny Carpetecture.