DESSO Human Fascination: Granite
DESSO Human Fascination: Granite

„Ta planeta wywołuje we mnie dreszcze, które nigdy mi się nie znudzą. To krajobraz, który wymaga odwagi i utrudnia egzystencję, jednak czuję przypływ nowej energii. Ten teren przemawia do mnie językiem Braille’a. Moje stopy zostawią ślady w tym pięknym piasku, a później ktoś inny je zadepcze i uformuje nową ścieżkę. Historia zawsze zatacza koło”.

Wprowadź do domu piękno nieokiełznanej przyrody dzięki kolekcji płytek dywanowych DESSO Granite. To gama 18 kolorów, które składają hołd surowym, nieprzewidywalnym teksturom skał wulkanicznych i pozwolą roztoczyć  aurę śmiałości i spontaniczności nawiązującą do pradawnych dziejów naszej planety. Stonowaną, ziemistą paletę połączono z intensywnymi, wyrazistymi kolorami, a trójwymiarowy wygląd nadaje płytkom dziki charakter. Przełam subtelne odcienie szarości żywiołową czerwienią i połącz subtelną żółć ze zdecydowanymi pomarańczowymi barwami, a Twoje biuro zacznie tętnić życiem.

 

powiązane artykuły
Tarkett DESSO Human Fascination Breccia carpet tiles
DESSO Human Fascination: Breccia

Odkryj kolekcję DESSO Breccia: świeża i energetyzująca płytka dywanowa, inspirowana trwałością prawdziwego marmuru i chropowatych skał

Tarkett DESSO Human Fascination Arable płytki dywanowe
DESSO Human Fascination: Arable

Zainspiruj się tą częścią świata, w której naturalne krajobrazy spotykają się z ludzką interwencją. Odkryj naszą kolekcję Desso Arable i spójrz w przyszłość. Przejdź do kolekcji.

Tarkett DESSO Human Fascination Flores carpet tiles
DESSO Human Fascination: Flores

Poznaj bogatą różnorodność flory naszej planety w kolekcji płytek dywanowych DESSO Flores. Human Fascination Flores wprowadzi życie i energię do każdej przestrzeni.

Human Fascination carpet tiles - take the world inside!
DESSO Human Fascination

Inspirują nas dzikie, naturalne krajobrazy. Human Fascination podkreśla różnorodność i kruchość natury. Poznaj fascynujące kolekcje pytek dywanowych z rodziny Carpetecture.