Na tej stronie znajdują się odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań. Jesteśmy tu, aby pomóc - jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Możesz przeszukiwać nasze produkty, korzystając z menu "Wyszukiwarka Produktów" na pasku nawigacyjnym:

  • Przeglądaj według typu produktu, aby wyświetlić wszystkie produkty według typu podłogi.
  • Przeglądaj według segmentów, aby wyświetlić wszystkie produkty odpowiednie dla określonego segmentu (dom, miejsce pracy, edukacja itd.) I obszaru (kuchnia, sypialnia, łazienka itp.)

Możesz także znaleźć produkt najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom, korzystając z naszej wyszukiwarki na pasku nawigacyjnym. Możesz łatwo wyszukiwać według nazwy produktu, odniesienia produktu (SKU) lub słowa kluczowego. Na stronie wyszukiwania można dostosować wyniki wyszukiwania, filtrując według typu treści, a także określając specyficzne cechy, takie jak typ produktu, segment produktu, kolor, format i typ instalacji.

Oferujemy bezpłatny KREATOR WNĘTRZ na naszej stronie internetowej, gdzie można wyświetlać większość naszych produktów w różnych pomieszczeniach w każdym segmencie rynku. Mamy również sekcję Referencje, gdzie można zobaczyć kilka projektów wykonanych z naszych produktów.

Możesz poprosić o ofertę, wypełniając formularz "Zapytaj o ofertę", nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą szybko wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami dla Twojego projektu. Kliknij link "Pobierz Ofertę" z dowolnej strony produktu lub z naszego paska nawigacyjnego. Pamiętaj, aby podać wszystkie szczegóły projektu, aby nasi eksperci mogli najlepiej obsługiwać Twoje zgłoszenie.

Na stronie znajdziesz szeroki wachlarz zdjęć wysokiej rozdzielczości, które można pobrać, klikając przycisk "Pobierz obraz" na zdjęciu (jeśli jest dostępny) lub odwiedzając centrum pobierania lub wizualizator pokojowy. Prosimy pamiętać, że wszystkie zdjęcia są chronione prawami autorskimi, dlatego przed publikowaniem ich w broszurach i witrynach internetowych prosimy o uzyskanie zgody na publikację

Podłogi z drewna, winylu i linoleum Tarkett mogą być instalowane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Wytyczne dotyczące linoleum i winylu są takie, że temperatura nie może przekraczać 27ºc na powierzchni stykającej się z tylną warstwą winylową lub klejącą. W przypadku drewna nie może przekraczać 27ºc na wierzchu podłogi. Podłogi laminowane nadają się do instalacji na górze systemów ogrzewania podłogowego pod warunkiem, że element grzewczy jest osadzony w betonie lub innym podłożu. Podłogi laminowane nie nadają się do instalacji na górze jakiejkolwiek folii grzewczej na podłodze zainstalowanej bezpośrednio na betonie lub innym podłożu, chyba że producent ogrzewania podłogowego określił inaczej. Temperatura powierzchni podłogi laminowanej nie powinna przekraczać 28 ° C.

Aby uzyskać informacje o dostępnych opcjach zakupu klejów, skontaktuj się z nami.

Wspieramy zrównoważone leśnictwo i różnorodność biologiczną, a ponad 60% naszego drewna posiada certyfikat FSC lub PEFC.

Podłogi z winylu są całkowicie przystosowane do montażu w łazience i toaletach. Nie zalecamy jednak instalowania gładkich winylów w toaletach. Zamiast tego wybierz podłogę VINYL z bezpiecznym gripem, aby zapobiec poślizgnięciu się. Nasze produkty Ion Contrast/Linen, Ceramic, Natural, Spectrum, Universal, Wood iGranit Safe T są doskonałym wyborem.

Nie zalecamy instalowania produktów iD (luksusowych płytek wiórowych) w łazience i toaletach ze względu na niedostateczny stopień odporności na poślizg, tak aby spełniały normy regulacyjne.

Tak, folia miedziana jest potrzebna dla wszystkich czterech produktów.

Możliwość wyrównywania winylu akustycznego jest możliwa pod warunkiem, że temperatura instalacji przekracza 18 °C. Jeśli wystąpią problemy z formowaniem winylu, w piance można utworzyć małe nacięcia, aby ułatwić formowanie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta, jeśli potrzebujesz dodatkowych porad.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, zadzwoń do działu obsługi klienta lub skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Przedmiot zapytania musi być wyraźnie określony tak, aby wiadomość została wysłana do odpowiedniego eksperta w Tarkett.