iD Click Ultimate modular vinyl collection

iD Click Ultimate

Naturalne wzory i najwyższe parametry użytkowe.

Sięgnij po wszystkie korzyści

Nowa kolekcja modułowych podłóg winylowych iD Click Ultimate to prawdziwie wielozadaniowe rozwiązanie. Łączy w sobie praktyczne zalety winylu z elegancją naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno. Teraz podłoga o klasycznym, dębowym wzorze może być odporna na zaplamienie, uszkodzenia mechaniczne,
a nawet działanie wody. Płytki odzwierciedlające piękno marmuru zainstalujesz w ciągu kilku godzin,
a przystosowane są do wieloletniego, intensywnego użytkowania. Dzięki akustycznym właściwościom tłumienia dźwięków zapewnisz wszystkim użytkownikom najwyższy komfort użytkowania.

Czy już to widzisz?
Z kolekcją iD Click Ultimate masz wszystko, co może zaoferować winylowa podłoga.

Unikalne wzory drewna i kamienia

Od drewnianych paneli o pięknie wyeksponowanych słojach, aż po kamienne płytki – odtworzone w najdrobniejszych szczegółach. Zaawansowana technologia druku cyfrowego daje nam nieograniczone możliwości odtwarzania wzorów w najwyższej jakości obrazu.

Naturals

Wzory z linii Naturals czerpią z niezrównanego piękna przyrody, wiernie oddając autentyczność materiałów takich jak kamień czy drewno. Technika druku cyfrowego zapewnia wysoką rozdzielczość i brak powtarzalności wzorów z ultramatowym, eleganckim wykończeniem.

Authentics

Wzory linii Authentics powstają w technologii struktury synchronicznej (EiR - Embossing in Register), która polega na wytłaczaniu efektów faktury na panelach oraz płytkach, co pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne odwzorowanie drewna.      

Classics

Klasyczny druk cylindrowy od dziesięcioleci cieszy się popularnością. Kolekcja powstała dzięki dokładnej selekcji ponadczasowych kolorów i materiałów, aby ułatwić Ci stworzenie komfortowych i wizualnie spójnych wnętrz.                         

.

Poznaj nową kolekcję iD Click Ultimate

iD Click Ultimate 30

Kolekcja iD Click Ultimate przenosi winylowe rozwiązania podłogowe typu rigid na wyższy poziom. Teraz możesz połączyć wygląd, teksturę i wytrzymałość drewna oraz kamienia ze wszystkimi zaletami paneli i płytek winylowych LVT. Zapoznaj się z kolekcją iD Click Ultimate 30 dla przestrzeni mieszkalnych.

iD Click Ultimate 55–70

Dzięki nowej kolekcji iD Click Ultimate stworzysz przykuwające uwagę, inspirujące i przyjazne wnętrza przystosowane do intensywnego użytkowania z podłogą winylową, która wygląda naturalnie i autentycznie, a jednocześnie jest przyjazna dla środowiska. Daj się zainspirować. Poznaj ofertę iD Click Ultimate 55–70.

Najwyższe parametry użytkowe

W parze z estetyką musi iść bezkompromisowa funkcjonalność. Płytki z kolekcji iD Click Ultimate łączą w sobie wyjątkową trwałość, niezrównane walory akustyczne, właściwości wodoodporne oraz łatwy montaż.

1. Powłoka PU TEKTANIUM™ gwarantuje ultramatowe wykończenie i bezkonkurencyjną wytrzymałość.

2. Szeroka oferta wzorów częściowo uzyskanych przy użyciu naszej technologii druku cyfrowego przekłada się na szerokie możliwości w zakresie projektowania – m.in. dzięki wysokiej rozdzielczości odwzorowania i tłoczenia – oraz personalizacji.

3. Technologia RCC+ przenosi podłogi winylowe SPC na wyższy poziom. Technologia Rigid Composite Core+ zapewnia doskonałą trwałość i stabilność w oparciu
o nowoczesny proces tłoczenia pod wysokim ciśnieniem. Trzywarstwowa konstrukcja i doskonale dobrany skład zapewniają wyjątkową stabilność wymiarową oraz niezrównaną odporność na warunki towarzyszące dużemu natężeniu ruchu.

4. Podkład akustyczny z technologią Soundblock pochłania 19 dB hałasu uderzeniowego.

5. W połączeniu z wodoodporną technologią RCC+ system montażu GenClick ® zapewnia uzyskanie powierzchni w pełni odpornej na przenikanie wody. 

Zrównoważony rozwój

Troska o środowisko naturalne zawsze będzie siłą napędową naszych wysiłków na rzecz rozwoju
i innowacji. Nasze produkty są wytwarzane wyłącznie
w UE – to nasze ciągłe dążenie do ograniczania emisji, wzmacniania cyrkularności oraz spełnianiu kryteriów zrównoważonego rozwoju we wszystkich naszych działaniach.

.

Galeria zdjęć