iD Supernature & Tattoo: niestandardowe, luksusowe płytki winylowe

iD Supernature & Tattoo: niestandardowe, luksusowe płytki winylowe

Płytki podłogowe z niepowtarzalnym, ciągłym wzorem drewna i kamienia

iD Supernature & Tattoo jest dostępny w 5 doskonałych fakturach drewna i kamienia oraz 16 naturalnych odcieniach, na których można zastosować jeden z 10 graficznych tatuaży. Brak efektu powtarzania do 12 metrów kwadratowych sprawia, że ID Supernature & Tattoo jest gwarancją autentycznego i naturalnego wnętrza.

Tatuaże, które można zastosować w każdym z tych projektów, dodają ciekawego akcentu, który zapewnia wyjątkowość i sprawia, że przestrzeń staje się osobistym, niepowtarzalnym sposobem na wyrażenie własnego stylu.

W pełni zindywidualizowana kolekcja luksusowych płytek winylowych

Dzięki internetowemu kreatorowi podłóg iD Supernature & Tattoo możesz wybrać teksturę drewna lub kamienia, jeden z 16 dostępnych naturalnych odcieni, a następnie nałożyć tatuaż na podłogę i zwizualizować projekt w 3D. iD Supernature & Tattoo to w pełni modyfikowalna, łatwa w łączeniu kolekcja, idealna do tworzenia niepowtarzalnego klimatu lub wydzielania przestrzeni. W prosty sposób możesz nadać podłodze wyjątkowy charakter, na przykład dodając całościowy tatuaż na sześciokątnej płytce ze wzorem Garden Oak.

 

Design Assistance Service dla twojego projektu

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej o naszej usłudze Design Assistance Service, od momentu wyboru tekstury, aż do otrzymania dostosowanej, gotowej do instalacji podłogi.

Sugerowane kolekcja