Idealne rozwiązanie na szybką renowację przestrzeni komercyjnej

Idealne rozwiązanie na szybką renowację przestrzeni komercyjnej

Przestój w działalności, wygląd, design... Renowacja podłóg hotelowych, restauracyjnych lub powierzchni handlowych jest bardzo wymagająca. Oczekiwania są bardzo wysokie, ponieważ instalacja musi zostać przeprowadzona perfekcyjnie, a jednocześnie powinna zostać wykonana w bardzo krótkim czasie, aby mieć niewielki wpływ na wstrzymanie działalności. iD Click Ultimate, nowy i sztywny rdzeń z kompozytu w płytkach winylowych Tarkett, jest najlepszym rozwiązaniem dla uzyskania nieskazitelnego wyniku końcowego w bardzo krótkim czasie. iD Click Ultimate to wyjątkowo twarda powierzchnia, która łączy w sobie wytrzymałość i szczególną dbałością o odwzorowanie prawdziwego drewna lub kamienia:

Dzięki iD Click Ultimate szybka renowacja to więcej niż slogan

W dzisiejszym biznesie remont powierzchni jest często przekładany z powodu potencjalnie negatywnego wpływu na prowadzenie działalności. Wiąże się to z tymczasowym wyłączeniem kluczowych stref, a nawet całej powierzchni dostępnej klientowi. Dynamicznie rozwijący się biznes wymaga szybkiej renowacji, która zminimalizuje wszelkie straty finansowe. iD Click Ultimate to idealne rozwiązanie, ponieważ umożliwia łatwą i szybką instalację pod wieloma aspektami. Po pierwsze, iD Click Ultimate nie wymaga bardzo dużego przygotowania podłoża, a nawet w niektórych przypadkach żadnego przygotowania. Może być nawet instalowany na ceramice *, co skraca czas przestojów w sklepach, biurach lub hotelach z napiętym harmonogramem.
Po drugie, iD Click Ultimate jest wyposażony w system click lock i4F, jeden z najszybszych systemów instalacyjnych dostępnych obecnie na rynku, do 30% szybszy niż standardowe kliknięcia.
Oba te fakty minimalizują wpływ renowacji na Twoją firmę. Dodatkowo, iD Click Ultimate jest wyposażony w zintegrowany podkład, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i pieniędzy na procesie instalacji.
*płytki ze spoinami o maks. szerokości 8 mm i głębokości 3 mm

iD Click Ultimate jest niezwykle wytrzymały

iD Click Ultimate to wykładzina o klasie użytkowej 34, odpowiednia dla obszarów komercyjnych o dużym natężeniu ruchu. Innowacjny Sztywny Rdzeń Kompozytowy (RCC) zapewnia doskonałą stabilność wymiarową: możliwa instalacja iD Click Ultimate do 400 m² bez szczeliny dylatacyjnej *, ale także możliwa jest instalacja w obszarach o ekstremalnych wahaniach temperatury lub w miejscach, w których wymagana jest hydroizolacja. iD Click Ultimate jest odporny na wszelkie zadrapania, zarysowania, wgniecenia i otarcia dzięki wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji (RCC) w połączeniu z naszą obróbką powierzchni PUR. iD Click Ultimate jest idealnym rozwiązaniem dla dużych oraz intensywnie użytkowanych przestrzeni.
*przestrzeń 20x20m

iD Click Ultimate ma właściwości akustyczne

Idealnie sprawdzi się w pokojach hotelowych. Zintegrowany podkład akustyczny (SoundBlock Technology) w iD Click Ultimate przyczynia się do cichszego otoczenia, tłumiąc hałas w pomieszczeniach i na piętrach o 19 dB. Pożegnaj się z niechcianym hałasem w pokojach hotelowych oraz miejscu pracy. Kolekcja iD Click Ultimate ma lepsze właściwości pochłaniania dźwięku niż większość podłóg twardych. Dodatkowa zaleta: nie jest wymagany dodatkowy podkład akustyczny, co w rezultacie skraca czas instalacji i zmniejsza koszty.

Wydajność, która idzie w parze z estetyką

 

W kolekcji znajduje się 15 dekorów drewna i kamienia, iD Click Ultimate to idealne rozwiązanie do projektowania ciepłych, ponadczasowych, stylowych i współczesnych stref w przestrzeniach handlowych, usługowych i hotelarskich. Dzięki zastosowaniu sztywnego rdzenia kompozytowego, realistycznych faktur drewna i kamienia oraz wzorom druku w wysokiej rozdzielczości, podłogi wyglądają jak te wykonane z naturalnych surowców. Aby podkreślić istotę prawdziwych materiałów i dodać autentyczności wnętrzom, wykończenia wzorów drewna są w 100% matowe, nie powodując tym samym sztucznych refleksów światła.