Znajdź pracę w Tarkett! Dołączając do nas

Kariera

3 powody, dla których warto do nas dołączyć

Dołączając do nas, sięgasz po możliwości nauki i rozwoju w globalnej firmie. Dzięki wyznwanym przez nas wartościom, dbamy o rozwój zaangażowanych i odnoszących sukcesy zespołów, które stawiają klientów w centrum swojego zainteresowania i pozytywnie wpływają na lokalne społeczności.

Poznaj nasz zespół

 

Wierzymy, że nasze podejście oparte na świadomości potrzeb ludzi inspiruje do osiągania sukcesów oraz pozwala pracownikom realizować się w zdrowym i satysfakcjonującym środowisku pracy.

Working at Tarkett is the opportunity to learn and develop in a global company.

Historia Tarkett

Pozycja lidera Grupy Tarkett w branży podłogowej jest wynikiem 140 lat doświadczeń i opiera się na talencie, wartościach i zaangażowaniu pokoleń przedsiębiorców. Początkowo znana jako Allibert i Sommer, historia firmy zaczyna się od innowacyjnych pomysłów, energii i zaangażowania jej założycieli. Na przestrzeni lat Grupa stale się rozwijała, przyjmując inne uznane, przedsiębiorcze marki z całego świata.

Nasze 4 wartości

Our 4 Values : Committed, Caring, Collaborative & Creative.

Oferty pracy

Oferujemy naszym pracownikom różnorodny zakres ról zawodowych, z możliwością podróżowania i przemieszczania się w skali międzynarodowej oraz budowania kariery w firmie. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić oferty pracy w pobliżu Ciebie i złożyć aplikację za pośrednictwem naszej dedykowanej strony internetowej.