Nasi przedstawiciele handlowi
Nasi przedstawiciele handlowi

woj. dolnośląskie, opolskie

Aleksander Dubiel
Tel. kom. 693 334 356
e-mail: ALEKSANDER.DUBIEL@TARKETT.COM

woj.wielkopolskie

Przemysła Dopierała
Tel. kom.  606-787-132
emial: PRZEMYSLAW.DOPIERALA@TARKETT.COM

woj.pomorskie i warmińsko-mazurskie

Adam Kiełsznia
Tel. kom. 606-787-135
e-mail: ADAM.KIELSZNIA@TARKETT.COM

miasto Warszawa i okolice (Pruszków, Legionowo, Piaseczno, Otwock, Radzymin, Wołomin, Mińsk Mazowiecki)

Sławomir Dujka
Tel. kom. 601 853 963
e-mail: SLAWOMIR.DUJKA@TARKETT.COM

miasto Warszawa i okolice (Pruszków, Legionowo, Piaseczno, Otwock, Radzymin, Wołomin, Mińsk Mazowiecki) , woj. Podlaskie

Jacek Pawlak
Tel. kom. 538 056 824
e-mail: JACEK.PAWLAK@TARKETT.COM

woj. łódzkie i południowo - zachodnia część mazowieckiego

Konrad Marczak
Tel. kom. 693 371561
e-mail: KONRAD.MARCZAK@TARKETT.COM

woj. lubelskie, świętokrzyskie oraz mazowieckie (siedlecki i łosicki)

Marcin Knysz-Plewa
Tel. kom: 538 238 068
e-mail: MARCIN.KNYSZ@TARKETT.COM

woj. śląskie

Monika Dominik
Tel. kom. 603 599 695
e-mail: MONIKA.DOMINIK@TARKETT.COM

 

woj. zachodniopomorskie i woj. lubuskie

Marian Kaźmierczak
Tel. kom. 603 684 890
e-mail: MARIAN.KAZMIERCZAK@TARKETT.COM

woj. kujawsko-pomorskie

Tomasz Fajkowski
Tel. kom.538-649-489
e-mail: TOMASZ.FAJKOWSKI@TARKETT.COM

południowa część woj. Małopolskiego i woj. Podkarpackie

Marcin Kotulak
Tel. kom.606-787-131
e-mail: MARCIN.KOTULAK@TARKETT.COM

woj. małopolskie

Tomasz Zaremba
Tel. kom.882-433-774
e-mail: TOMASZ.ZAREMBA@TARKETT.COM

Zespół Key Account Manager’ów odpowiedzialnych za Segmenty:

Segment Workplace – Maciej Tokaj 
Tel. kom.539-774-854
e-mail: MACIEJ.TOKAJ@TARKETT.COM

Workplace Segment Junior Key Account Manager - Katarzyna Kubik-Korpik
Tel. kom.788-260-101
e-mail: KATARZYNA.KUBIK@TARKETT.COM

Segment Collective Housing – Karol Salamandra 
Tel. kom.603-779-078
e-mail: KAROL.SALAMANDRA@TARKETT.COM