woj. dolnośląskie, opolskie

Aleksander Dubiel
Tel. kom. 693 334 356
e-mail: ALEKSANDER.DUBIEL@TARKETT.COM

woj.wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Przemysła Dopierała
Tel. kom.  606-787-132
emial: PRZEMYSLAW.DOPIERALA@TARKETT.COM

woj.pomorskie i warmińsko-mazurskie

Adam Kiełsznia
Tel. kom. 606-787-135
e-mail: ADAM.KIELSZNIA@TARKETT.COM

Warszawa i południowa część woj.mazowieckiego

Sławomir Dujka
Tel. kom. 601 853 963
e-mail: SLAWOMIR.DUJKA@TARKETT.COM

Warszawa i północna część woj.mazowieckiego

Ernest Bełczowski
Tel. kom. 693 373 275
e-mail: ERNEST.BELCZOWSKI@TARKETT.COM

 

 

woj. łódzkie i południowo - zachodnia część mazowieckiego

Konrad Marczak
Tel. kom. 693 371561
e-mail: KONRAD.MARCZAK@TARKETT.COM

 

woj. lubelskie, świętokrzyskie oraz mazowieckie (siedlecki i łosicki)

Marcin Knysz-Plewa
Tel. kom: 538 238 068
e-mail: MARCIN.KNYSZ@TARKETT.COM

woj. śląskie

Wojciech Juszczak
Tel. kom. 603 599 695
e-mail: WOJCIECH.JUSZCZAK@TARKETT.COM

 

zachodniopomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie

Marian Kaźmierczak
Tel. kom. 603 684 890
e-mail: MARIAN.KAZMIERCZAK@TARKETT.COM

woj. małopolskie i podkarpackie

Marcin Kotulak
Tel. kom.606-787-131
e-mail: MARCIN.KOTULAK@TARKETT.COM

Zespół Key Account Manager’ów odpowiedzialnych za Segmenty:

Segment Workplace – Maciej Tokaj 
Tel. kom.539-774-854
e-mail: MACIEJ.TOKAJ@TARKETT.COM


Segment Stores&Shops oraz Hospitality – Łukasz Panek
Tel. kom.538-238-080
e-mail: LUKASZ.PANEK@TARKETT.COM


Segment Collective Housing – Karol Salamandra 
Tel. kom.603-779-078
e-mail: KAROL.SALAMANDRA@TARKETT.COM