sustainibility

Produkowane lokalnie w Europie, dla jakości, której możesz zaufać

Rozwiązania podłogowe produkowane w Europie

W Tarkett przykładamy dużą uwagę do lokalnej, europejskiej produkcji, kierowani przekonaniem, że ma ona wpływ na jakość produktów. Nasze zaangażowanie w ideę lokalnej produkcji widoczne jest na każdym etapie procesu produkcyjnego i wpływa na wszystkie podejmowane przez nas wybory.

Stawiamy na lokalną produkcję i dbamy o zmniejszenie związanego z nią śladu węglowego, dzięki czemu nie tylko wspieramy lokalne gospodarki, ale także chronimy środowisko naturalne.

W celu doskonalenia obsługi europejskich Klientów, nasze lokalne zakłady produkcyjne znajdują się głównie na terenie Europy, w tym we Francji, Niemczech, Szwecji i Włoszech. Łącznie w Europie posiadamy 12 fabryk i 2 centra projektowe.

Nasze fabryki są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, a nasz lokalny personel to zespół wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów. Wiedza i pasja tych ludzi są widoczne w każdym produkcie. Razem pracujemy nad tym, aby każdy z nich spełniał najbardziej wymagające standardy.

Lokalna, europejska produkcja nie tylko zapewnia najwyższą jakość, ale także umożliwia nam skuteczną reakcję na potrzeby naszych Klientów. Dzięki działalności prowadzonej blisko naszych Klientów, jesteśmy w stanie szybko dostosować się do zmieniających się trendów i preferencji. Oferujemy szeroką gamę stylowych rozwiązań podłogowych, spełniających różnorodne wymagania projektowe.

W trosce o środowisko

To jednak nie wszystko - nasze zaangażowanie w produkcję lokalną idzie w parze z troską o zrównoważony rozwój. Zmniejszając odległości transportowe i wykorzystując ekologiczne praktyki, staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko naturalne. Wierzymy w tworzenie pięknych, trwałych i zrównoważonych produktów, które nie tylko upiększają przestrzeń, ale jednocześnie chronią naszą planetę. Z tego powodu uruchomiliśmy w Europie 4 centra recyklingowe.

Wybierając Tarkett, wybierasz więcej niż rozwiązanie podłogowe. Wybierasz trwałość, piękno i zrównoważony rozwój, które znajdują odzwierciedlenie w naszych wykładzinach dywanowychproduktach winylowych, aż po podłogi drewniane i sportowe.

Wybierając Tarkett, wybierasz nie tylko podłogę. Zajmujesz stanowisko, które odzwierciedla Twoje wartości, wspiera Twoją społeczność i przyczynia się do budowy lepszego świata. Przekonaj się o jakości produkcji prowadzonej przez Tarkett w Europie i sięgnij po wsparcie w tworzeniu przestrzeni, które inspirują, są trwałe oraz wywierają pozytywny wpływ na środowisko.

Galeria

Wybierz nasze produkty wytwarzane lokalnie

Produkowane we Francji

Poznaj kolekcje wykładzin winylowych Tarkett do zastosowań komercyjnych.

Produkowane w Niemczech

Poznaj kolekcje podłóg laminowanych i wykładzin winylowych do zastosowań mieszkaniowych od Tarkett.

Produkowane we Włoszech

Odkryj kolekcje linoleum od Tarkett, produkowane we Włoszech.

Produkowane w Szwecji

Poznaj kolekcje homogenicznych wykładzin winylowych i podłóg drewnianych Tarkett.

Powiązane kolekcje