Tarkett Fusion for Workplace

Tarkett Fusion dla przestrzeni biurowych

Rozwiązania podłogowe dopasowane do współczesnych dynamicznych miejsc pracy

Opracowany z myślą o współczesnych, przyjaznych ludziom biurach koncept Tarkett Fusion łączy płytki dywanowe, podłogi winylowe oraz drewno i linoleum, tworząc przemyślaną ofertę obejmująca klika kategorii produktowych.

Posiadamy ponadstuletnie doświadczenie w projektowaniu kompleksowych rozwiązań podłogowych dla różnych miejsc pracy. Nasza znajomość rynku połączona ze zrozumieniem specyfiki i potrzeb środowisk pracy została zawarta w kompleksowej ofercie obejmującej płytki dywanowe, modułowe podłogi winylowe, homogeniczne wykładziny winylowe, podłogi drewniane oraz linoleum. Dzięki temu tworzymy nieograniczone możliwości projektowe, idealnie odpowiadające na potrzeby nowoczesnych biur i miejsc pracy.

Tarkett fusion płytki dywanowe

    

Oparte na badaniach. Zaprojektowane przez Tarkett.

Oparte na badaniach prowadzonych przez niezależne firmy, wywiadach z ekspertami i międzynarodowych seminariach internetowych projekty badawcze firmy Tarkett mają na celu poznawanie doświadczeń ludzi z całego świata związanych z pracą i przebywaniem w biurze. W oparciu o wyniki naszych globalnych badań nad aktualnymi trendami i rozwiązaniami w miejscu pracy opracowaliśmy siedem motywów dla kolekcji Tarkett Fusion stanowiących odpowiedź na problemy, z którymi mierzą się obecnie dynamiczne miejsca pracy.

płytki dywanowe

Wielozadaniowe rozwiązania podłogowe dla każdego miejsca pracy

Płytki dywanowe

Dzięki pomysłowym wzorom i szerokiej palecie kolorów, płytki dywanowe DESSO pięknie współgrają z panelami winylowymi Tarkett, tworząc wspaniałe i praktyczne koncepcje dla każdej przestrzeni w budynku.

Płytki i Panele winylowe

Produkowane zarówno w formacie płytek, jak i paneli w szerokiej gamie wzorów, kolorów oraz stylów, oferują nieograniczone możliwości łączenia ze sobą różnych kolekcji.

Podłogi drewniane

Piękno i szlachetność drewna wnoszą autentyczność i ciepło do każdego wnętrza. Wyposażone w system montażu na klik, podłogi drewniane są również łatwe w montażu i gotowe do użycia.

Homogeniczne wykładziny winylowe

Homogeniczne wykladziny winylowe, składają się z pojedynczej warstwy winylu, są przyklejane do podłoża i zgrzewane. Wykładziny winylowe zapewniają wytrzymałe i trwałe rozwiązania dla obszarów o dużym natężeniu ruchu.

Linoleum

Linoleum Tarkett to jedno z najbardziej naturalnych i zrównoważonych rozwiązań podłogowych na rynku, od ponad 150 lat jest cenione za swoje naturalne piękno, wygodę i trwałość.

Galeria