Tarkett Academy

Centrum Szkoleniowe Tarkett Academy

Czym się zajmujemy w ramach Tarkett Academy?

Trwałość, komfort i estetyka rozwiązań podłogowych oparte są na dwóch podstawowych filarach – jakości wykorzystanych produktów oraz profesjonalnym montażu. Projektanci oraz pracownicy Tarkett dokładają wszelkich starań, by zachować najwyższy standard produkowanych podłóg. W trosce o drugi, równie istotny, aspekt powstała międzynarodowa Tarkett Academy, w ramach której prowadzimy regularne szkolenia dla Instalatorów i Architektów. 

Oferujemy nieustanny rozwój i wymianę doświadczeń

Tarkett Academy wyznacza nowe standardy w branży poprzez zaawansowane szkolenia i praktyczne warsztaty. Celem Tarkett Academy jest nie tylko dostarczanie wiedzy teoretycznej, ale także kształcenie praktycznych umiejętności niezbędnych do profesjonalnego montażu różnorodnych wykładzin podłogowych, przy rekomendacji Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy.

Unikalne Centrum Szkoleniowe

Zlokalizowane w sercu Polski, Centrum Szkoleniowe Tarkett Academy oferuje powierzchnię ponad 180 m2, dedykowaną przeprowadzaniu profesjonalnych treningów i szkoleń. To miejsce, w którym specjaliści z branży mogą doskonalić swoje umiejętności dzięki kompleksowym szkoleniom teoretycznym i praktycznym warsztatom, prowadzonym przez wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. 

Dedykowane programy szkoleniowe

Programy szkoleniowe są dedykowane zarówno firmom instalatorskim, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z instalacją podłóg. W ofercie Centrum Szkoleniowego znajdują się zarówno moduły dla początkujących, jak eksperckie szkolenia dla zaawansowanych. Uczestnicy zdobywają nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego montażu wszystkich rodzajów wykładzin podłogowych.

Tarkett Academy oferuje 8 stanowisk przeznaczonych do treningu praktycznych umiejętności z zakresu prawidłowego przygotowania podłoża oraz instalacji wykładzin i akcesoriów.  To miejsce, w którym uczestnicy pracują w zróżnicowanych warunkach, ćwicząc m.in. spawanie, instalację w obszarach mokrych, montaż na ścianach oraz na schodach. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat Tarkett Academy. Szkolenia Tarkett Academy są rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy (PSP) w celu osiągnięcia kompetencji zawodowych.

Informujemy, że zapisy dostępne są wyłącznie dla partnerów Tarkett. 

Indywidualne kursy i szkolenia dla partnerów

Poza podstawowym programem szkoleń organizujemy szkolenia na życzenie dla naszych partnerów, firm instalacyjnych i Architektów. Dodatkowe informacje o najbliższych szkoleniach Akademii Tarkett możesz uzyskać u regionalnych przedstawicieli handlowych. Napisz do nas i dowiedz się więcej!

 

Weź udział w szkoleniu

Przejdź do formularza rejestracyjnego, gdzie znajdziesz kalendarz dostępnych terminów
i zapiszesz się na wybrane szkolenie.

Zapisy dostępne są wyłącznie dla partnerów Tarkett. 
Prosimy o zapisy indywidualne, liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona.

Przejdź do profilu Tarkett Polska w serwisach Facebook i LinkedIn, aby obejrzeć zdjęcia i relacje z minionych szkoleń.