Create@Tarkett - Nowa, innowacyjna usługa!

Create@Tarkett - Nowa, innowacyjna usługa!

Z radością i dumą informujemy, że wprowadzamy nową, innowacyjną usługę. 
Create@Tarkett® to nasza odpowiedź na potrzeby klientów szukających kreatywnych,  profesjonalnych i opłacalnych rozwiązań projektowych! W Tarkett zawsze mamy na uwadze to, że każda przestrzeń jest inna i wyjątkowa, dlatego potrzebuje indywidualnego podejścia. Z Create@Tarkett® pomożemy Ci zaprojektować podłogę w kreatywny sposób  i wprowadzimy do Twojego wnętrza nową jakość.


Naszą ofertę kierujemy do placówek takich jak szpitale i obiekty edukacji, jak również do inwestorów i architektów hoteli i biur. W pracy z klientem łączymy innowacje i profesjonalną wiedzą. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych projektantów oraz wiedzy z zakresu psychologii koloru, projektowaniu dla sektora zdrowia i edukacji. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru materiałów czy sugerowanej kolorystyki. Pomożemy zaaranżować układ podłogi w szkolnym korytarzu lub świetlicy zgodnie z najnowszymi standardami, zadbamy też o komfort pacjentów i pracowników szpitala, nie zapominając o funkcjonalności i estetyce podłogi. 
 

Co zyskasz z Create@Tarkett ?

•    Indywidualny projekt Przygotowany przez naszego doświadczonego Architekta, skrojony do Państwa potrzeb i budżetu. A w jego zakresie między innymi: moodboards, projekt 2D, projekt 3D, konsultacje z projektantem.

•    Wsparcie Architekta podczas całego procesu projektowego Za pośrednictwem przedstawiciela handlowego można umówić się na spotkanie z naszym Architektem. Zbada on Państwa potrzeby, posłuży radą, rozwieje wątpliwości i przeprowadzi przez cały proces, mając na uwadze Państwa wymagania, pomysły i obrane cele. 

•    Profesjonalne doradztwo Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zapewniania najwyższej jakości rozwiązań podłogowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi autorskimi badaniami dotyczącymi: projektowania dla osób starszych - Aged Care, wpływu kolorystyki otoczenia na nasz nastrój, rozwój psychofizyczny i zdolności poznawcze - Color Study oraz działaniami, które podejmujemy na rzecz ochrony środowiska i rozwijania gospodarki o modelu zamkniętym ReStart.
 

Jak to działa?

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, który zbierze potrzebne informacje i zaprosi do procesu Architekta, który poprowadzi Państwa do finalnego projektu. Od wstępnych ustaleń, moodboardów i szkiców, inspirującej sesji z projektantem, przez plany 2D oraz 3D do końcowego, kompleksowego projektu.  


Możliwe, że zastanawiacie się Państwo, co kryje się pod tymi wszystkimi pojęciami, śpieszymy z objaśnieniami: 

  • Moodboards to swobodne zestawienia inspirujących obrazów, materiałów, przedmiotów, zdjęć i grafik, które mają za zadanie oddać klimat projektu przestrzeni, nad którym pracujemy.
  • Projekt 2D daje jasny i czytelny obraz aranżacji podłogi. Zaletą projektu 2D jest to, że już na tym etapie możemy przyjrzeć się finalnemu efektowi. Ułatwia podjęcie decyzji co do wariantu kolorystycznego i pracę wykonawcy. 
  • Projekt 3D pomoże Ci wyobrazić sobie jak będzie wyglądać finalna przestrzeń z poziomu użytkownika. Na wizualizacji zobaczysz podłogę w przestrzeni z większą ilością detali.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i kreatywną współpracę. Z Create@Tarkett udowadniamy, że stworzenie przyjaznej, zdrowej, inspirującej i pięknej przestrzeni nie musi wiązać się z ogromnymi inwestycjami, a fachowe doradztwo jest w zasięgu ręki. Wystarczy się do nas odezwać. Jeśli udało nam się Państwa zaintrygować i chcielibyście dowiedzieć się więcej o Create@Tarkett, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.