Create@Tarkett - Nowa, innowacyjna usługa!

Create@Tarkett - Nowa, innowacyjna usługa!

Z radością i dumą informujemy, że wprowadzamy nową, innowacyjną usługę. 
Create@Tarkett® to nasza odpowiedź na potrzeby klientów szukających kreatywnych,  profesjonalnych i opłacalnych rozwiązań projektowych! W Tarkett zawsze mamy na uwadze to, że każda przestrzeń jest inna i wyjątkowa, dlatego potrzebuje indywidualnego podejścia. Z Create@Tarkett® pomożemy Ci zaprojektować podłogę w kreatywny sposób  i wprowadzimy do Twojego wnętrza nową jakość.


Naszą ofertę kierujemy do placówek takich jak szpitale i obiekty edukacji, jak również do inwestorów i architektów hoteli i biur. W pracy z klientem łączymy innowacje i profesjonalną wiedzą. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych projektantów oraz wiedzy z zakresu psychologii koloru, projektowaniu dla sektora zdrowia i edukacji. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru materiałów czy sugerowanej kolorystyki. Pomożemy zaaranżować układ podłogi w szkolnym korytarzu lub świetlicy zgodnie z najnowszymi standardami, zadbamy też o komfort pacjentów i pracowników szpitala, nie zapominając o funkcjonalności i estetyce podłogi. 
 

Co zyskasz z Create@Tarkett ?

•    Indywidualny projekt Przygotowany przez naszego doświadczonego Architekta, skrojony do Państwa potrzeb i budżetu. A w jego zakresie między innymi: moodboards, projekt 2D, projekt 3D, konsultacje z projektantem.

•    Wsparcie Architekta podczas całego procesu projektowego Za pośrednictwem przedstawiciela handlowego można umówić się na spotkanie z naszym Architektem. Zbada on Państwa potrzeby, posłuży radą, rozwieje wątpliwości i przeprowadzi przez cały proces, mając na uwadze Państwa wymagania, pomysły i obrane cele. 

•    Profesjonalne doradztwo Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zapewniania najwyższej jakości rozwiązań podłogowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi autorskimi badaniami dotyczącymi: projektowania dla osób starszych - Aged Care, wpływu kolorystyki otoczenia na nasz nastrój, rozwój psychofizyczny i zdolności poznawcze - Color Study oraz działaniami, które podejmujemy na rzecz ochrony środowiska i rozwijania gospodarki o modelu zamkniętym ReStart.
 

Jak to działa?

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, który zbierze potrzebne informacje i zaprosi do procesu Architekta, który poprowadzi Państwa do finalnego projektu. Od wstępnych ustaleń, moodboardów i szkiców, inspirującej sesji z projektantem, przez plany 2D oraz 3D do końcowego, kompleksowego projektu.  


Możliwe, że zastanawiacie się Państwo, co kryje się pod tymi wszystkimi pojęciami, śpieszymy z objaśnieniami: 

  • Moodboards to swobodne zestawienia inspirujących obrazów, materiałów, przedmiotów, zdjęć i grafik, które mają za zadanie oddać klimat projektu przestrzeni, nad którym pracujemy.
  • Projekt 2D daje jasny i czytelny obraz aranżacji podłogi. Zaletą projektu 2D jest to, że już na tym etapie możemy przyjrzeć się finalnemu efektowi. Ułatwia podjęcie decyzji co do wariantu kolorystycznego i pracę wykonawcy. 
  • Projekt 3D pomoże Ci wyobrazić sobie jak będzie wyglądać finalna przestrzeń z poziomu użytkownika. Na wizualizacji zobaczysz podłogę w przestrzeni z większą ilością detali.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i kreatywną współpracę. Z Create@Tarkett udowadniamy, że stworzenie przyjaznej, zdrowej, inspirującej i pięknej przestrzeni nie musi wiązać się z ogromnymi inwestycjami, a fachowe doradztwo jest w zasięgu ręki. Wystarczy się do nas odezwać. Jeśli udało nam się Państwa zaintrygować i chcielibyście dowiedzieć się więcej o Create@Tarkett, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.
 

powiązane artykuły
USŁUGI PROJEKTOWE FLOORCRAFT
USŁUGI PROJEKTOWE FLOORCRAFT

Usługi projektowe Floorcraft umożliwiają dodanie do wybranej podłogi elementów specjalnych, takich jak obraz, logo firmy lub grafiki.

Zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju
Zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju

Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych sprawiają, że konieczność przemyślenia na nowo sposobu projektowania i wytwarzania podłóg jest coraz ważniejsza.

KOLEKCJA ID MIXONOMI UHONOROWANA NAGRODĄ RED DOT AWARD
KOLEKCJA ID MIXONOMI UHONOROWANA NAGRODĄ RED DOT AWARD

KOLEKCJA ID MIXONOMI UHONOROWANA NAGRODĄ RED DOT AWARD

IQ OPTIMA — ORYGINALNY WZÓR
IQ OPTIMA — ORYGINALNY WZÓR

TRENDY SIĘ ZMIENIAJĄ, IKONY POZOSTAJĄ NIEZMIENNE