Nowoczesna przestrzeń biurowa prezentująca wzory Pure, Roots i Traces z kolekcji płytek dywanowych Essence Elements.

Kolekcja Essence Elements

DESSO

Pewność tworzenia

Nowa kolekcja DESSO Essence Elements wyróżnia się trzema harmonijnie ze sobą współgrającymi wzorami: Pure, Roots i Traces. Każdy z nich oferuje doskonałe walory estetyczne w przystępnej cenie. Pozwalają one na tworzenie wyrazistych wystrojów wnętrz w oparciu o współczesne kolory, miękką fakturę i trwałość.

Swoboda ekspresji

Funkcjonalne, elastyczne i trwałe produkty z kolekcji DESSO Essence Elements doskonale ze sobą współgrają, tworząc bloki kolorystyczne lub subtelniejsze desenie i strefy. Zapewniając swobodę ekspresji i kreatywności, trzy dostępne wzory pozwalają wykazać się zarówno pomysłowością, jak i powściągliwością w projekcie kompozycji, która może być żywa i radosna lub przeciwnie – minimalistyczna.

Barwna i nowoczesna przestrzeń biurowa dzięki kolekcji DESSO Elements, która wykorzystuje efektowne bloki kolorystyczne lub subtelne desenie

Kolekcja DESSO Essence Elements

Kolekcja DESSO Essence Elements składa się z trzech wzorów, które można ze sobą łączyć na nieskończenie wiele sposobów. Wzór Pure oferuje stonowaną prostotę w oparciu o czystą paletę wyrazistych akcentów, przejściowych tonów i najpopularniejszych wśród klientów neutralnych odcieni. Wzór Roots wyróżnia się nieregularnym deseniem i miękką fakturą, a wzór Traces podkreśla głębię i dodaje wyrazistości dzięki subtelnym, organicznym liniom.

Dwie tablice inspiracji prezentujące szerokie możliwości łączenia płytek dywanowych DESSO Essence Elements w bloki kolorystyczne

Zobowiązanie firmy Tarkett do zrównoważonego rozwoju

Nie ustajemy w wysiłkach zmierzających do ograniczenia naszego wpływu na środowisko naturalne przy jednoczesnym zagwarantowaniu przystępności cenowej. Mamy świadomość, że nie wszyscy klienci mogą sobie pozwolić na nasze najbardziej zrównoważone innowacje materiałowe. Kolekcja DESSO Essence Elements oferowana jest standardowo z tańszym podkładem ProBase. Choć nie są one w pełni cyrkularne, produkty mogą być odbierane za pośrednictwem sieci autoryzowanych partnerów programu ReStart® i poddawane recyklingowi w naszym centrum recyklingu wykładzin. Wybór podkładu EcoBase sprawia, że kolekcja w pełni nadaje się do recyklingu oraz jest objęta certyfikatem Cradle to Cradle® Silver, który stanowi potwierdzenie jej niskiego cyrkularnego śladu węglowego.

* Zgodnie z potwierdzoną zewnętrznie przez Bureau Veritas deklaracją środowiskową produktu (EPD) S-P-05896 (płytki dywanowe DESSO zawierające 0% PA6 z recyklingu, z podkładem EcoBase) na podstawie całkowitego śladu węglowego (moduły A–D) z recyklingiem w obiegu zamkniętym.

Pure, Roots i Traces

Essence Pure

Wzór Essence Pure oferuje stonowaną prostotę w oparciu o czystą paletę wyrazistych akcentów, przejściowych tonów i najpopularniejszych wśród klientów neutralnych odcieni.

Essence Roots

Miły dla oka, nieregularny, organiczny deseń wzoru Roots to połączenie neutralnego tła i akcentu kolorystycznego. Przywołuje ono na myśl wzory występujące w przyrodzie.

Essence Traces

Wzór Essence Traces wyróżnia się obecnością subtelnych organicznych linii, które podkreślają głębię i dodają wzornictwu wyrazistości.

Paleta kolorów

Paleta doskonale do siebie pasujących kolorów kolekcji Essence Elements pozwala na nadawanie przestrzeniom biurowym wyrazistej estetyki.

Przegląd palety kolorów kolekcji DESSO Essence Elements dostępnej w trzech wzorach: Pure, Roots i Traces

Galeria zdjęć