Odwiedź naszą wystawę Formations - Milan Design Week 2019

Odwiedź naszą wystawę Formations - Milan Design Week 2019

08 Kwiecień 2019

Milan Design Week stał się obowiązkowym wydarzeniem dla architektów i projektantów. Tydzień Designu obejmuje znane na całym świecie targi meblarskie Salone del Mobile, które odbywają się w FieraMilano i Fuorisalone oraz wiele imprez branżowych rozsianych po całym Madiolanie, jak Tortona Design Week, 5 Vie, Brera Design District, Porta Venezia i więcej.  Milan Design Week to punkt odniesienia dla architektów i projektantów. Cieszymy się, że możemy aktywnie uczestniczyć w Fuorisalone w tym roku z naszą wystawą Formations.

POBIERZ MATERIAŁY PRASOWE ORAZ ZDJĘCIA

Nowy język projektowy

Podczas Tygodnia Designu w Mediolanie 2019 firma Tarkett postanowiła zbadać możliwości kreatywnego zastosowania swojej nowej kolekcji iQ Surface. Zaprojektowana przez Note przy udziale Magis wystawa Formations kwestionuje pojęcie skali, wywracając podstawy architektury do góry nogami. Instalacja, która zawładnęła historyczną przestrzenią Circolo Filologico Milanese, stanowi celebrację i hołd dla możliwości ukształtowania języka projektowego w zupełnie nowe formy.

Premiera iQ Surface podczas wystawy Formations w Mediolanie

Nowa kolekcja iQ Surface jest owocem współpracy pomiędzy firmą Tarkett i Note Design Studio.  Opracowana z równym naciskiem na funkcjonalność, formę i ekspresję koloru nowa linia produktów odzwierciedla kreatywny potencjał homogenicznych wykładzin winylowych Tarkett przeznaczonych dla nowoczesnych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz na różnych rodzajach powierzchni, włączając w to ściany, meble i podłogi. 

Siła potencjału iQ Surface tkwi w kolorystyce. Przechodząc w naturalny sposób do bardziej nowoczesnej palety kolorów, pięć motywów czerpiących z finezyjnych tonacji i odcieni, z których słynie Note, tworzy wyjątkowe tematy kolorystyczne i techniki kształtowania powierzchni:  Contrast, Rouge, Sober, Dimmed oraz Vivid. Odcienie beżu łączą ze sobą poszczególne elementy nowej kolekcji, przejawiając się w subtelnej kolorystyce, poprzez tonację lub rozproszone akcenty. Zestawienie ze sobą dwóch lub więcej wersji kolorystycznych sprawia, że wnętrze nie wydaje się monotonne, pozwalając na łatwe łączenie różnorodnego wzornictwa w obrębie kolekcji.

Zaplanuj swoją wizytę na wystawie Formations

Wystawę można odwiedzić w Circolo Filologico Milanese, Via Clerici 10 jako część Fuorisalone, Milan Design Week 2019. "Formations" znajduje się w pobliżu Palazzo Clerici.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 8 Kwietnia: Spotkania prasowe: 10:00 - 18:00
Wtorek 9 Kwietnia: 10:00 - 18:00
Środa 10 Kwietnia: 10:00 - 16:00
Czwartek 11 - Niedziela 14 Kwietnia: 10:00 - 18:00

Adres:
Via Clerici, 10
20121 Milano
Mediolan
Włochy

Close to Il Duomo and la Scala
Przystanek na 1 linii metra "Duomo e Cordusio"
Tram: 1-2-3-12-14-16-19-20-24-27
Na przeciwko Circolo Filologico znajduje się parking dla skuterów i rowerów.