ModularT 7 – LVT nowej generacji. Nieograniczone możliwości aranżacyjne.

ModularT 7 – LVT nowej generacji. Nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Szukasz trwałej, niezawodnej podłogi do zastosowań komercyjnych? Parametry techniczne są dla ciebie równie istotne, co nowoczesne wzornictwo? Sprawdź ModularT 7 – panele i płytki winylowe z najnowszej kolekcji Tarkett.

Faktura i kolor podłogi nadają charakter Twoim pomieszczeniom. To ona jest podstawą do aranżacji pozostałych elementów wystroju. Podłoga winylowa (LVT) jest przełomowym rozwiązaniem dla projektowania wnętrz. Instalacja produktów z kolekcji ModularT 7 w systemie modułowym, gwarantuje Ci nieograniczone możliwości łączenia rozmaitych wzorów, kolorów, tekstur i kształtów.  

Jeśli jesteś zainteresowany kolekcją ModularT 7 zadzwoń lub napisz do Przedstawiciela Handlowego. 

4 wyjątkowe wzory w aż 22 odcieniach to efekt inspiracji naturalnymi materiałami oraz najnowszymi trendami, czerpiącymi z piękna ceramiki oraz drewna. Proponowany przez kolekcję design znajdzie zastosowanie zarówno we wnętrzach utrzymanych w klasycznym i eleganckim stylu, jak i tych, do których zechcesz wprowadzić bardziej nowoczesne rozwiązania aranżacyjne. Modular T 7 to 3 unikalne wzory drewna dębowego, odwzorowujące z największą precyzją jego naturalną fakturę, odcienie, a nawet niepowtarzalne niedoskonałości, takie jak drobne pęknięcia czy sęki. Dopełnieniem kolekcji są betonowe wzory, którego szarości wprowadzają do pomieszczenia urbanistyczną atmosferę i stanowią ciekawe przełamanie dla ciepłych odcieni drewna.

Kluczową cechą produktu jest innowacyjna, 10-warstwowa konstrukcja, zapewniająca najwyższe wartości kluczowych parametrów. Aż 3 warstwy włókna szklanego gwarantują najwyższą stabilność wymiarową, kilkakrotnie lepszą niż w większości produktów na rynku. Dodatkową zaletą  konstrukcji jest podwyższona izolacja dźwięków uderzeniowych wynosząca 6dB, czyli dwa razy więcej niż w zwykłym, kompaktowym LVT. Warstwa użytkowa o grubości 0,70mm oraz zabezpieczenie powierzchni powłoką Extreme Protection® pozwala osiągnąć komercyjną (34) oraz przemysłową (43) klasę użytkowania.
Cechy użytkowe połączone z nowoczesnym wzornictwem sprawiają, że podłoga winylowa ModularT 7 jest idealnym rozwiązaniem do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak hotele, SPA, kawiarnie, restauracje, sklepy, czy biura.

Traktując zdrowie i dobre samopoczucie wewnątrz pomieszczeń jako priorytet, podłogi winylowe z kolekcji ModularT 7 są całkowicie wolne od ftalanów, a emisja Lotnych Związków Organicznych jest 10 razy niższa, niż wymagania norm. Kolekcja produkowana jest w nowoczesnej, europejskiej fabryce, dzięki czemu panele LVT w 100% nadają się do recyklingu. 

Jeśli jesteś zainteresowany kolekcją ModularT 7 zadzwoń lub napisz do Przedstawiciela Handlowego.