Circular selection – oferta rozwiązań przyjaznych planecie

Circular Selection

Circular Selection – oferta rozwiązań przyjaznych planecie

Podejście Human-Conscious DesignTM to nasze zobowiązanie do troski o obecne i przyszłe pokolenia. Do projektowania rozwiązań podłogowych i nawierzchni sportowych, które będą miały pozytywny wpływ zarówno na ludzi, jak i na planetę. To design świadomy ludzkich potrzeb. Oferta Circular Selection to nasz kolejny krok w kierunku gospodarki cyrkularnej. Pozwala nam skutecznie eliminować odpady i zanieczyszczenia, dawać nowe życie produktom i wspierać regenerację naturalnych ekosystemów.

Ułatwiamy projektowanie pomieszczeń przyjaznych środowisku. Wprowadzamy pionierskie technologie recyklingu poużytkowego, pozwalając, aby odpady stały się nowymi, pełnowartościowymi produktami. Teraz stworzyliśmy również kompleksową ofertę zrównoważonych rozwiązań podłogowych. Ale to dopiero początek. Dążymy do rozszerzenia tego podejścia na kolejne kolekcje, jako że nieustannie wdrażamy nowe systemy odbioru odpadów oraz technologie recyklingu.

All flooring categories included in the circular selection

Świadome wybory

W Tarkett dążymy do budowania świadomości na temat wpływu wszystkich naszych produktów i materiałów na użytkowników oraz środowisko. Wspieramy naszych klientów poprzez przejrzystość komunikacji oraz profesjonalne doradztwo.

 
Oferta Circular Selection to produkty:

 

Sprawdź ofertę rozwiązań przyjaznych planecie i wybierz zrównoważone produkty z naszej oferty.

Program ReStart®

Recykling, nawet bezpiecznych materiałów, wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Natomiast decyzja o powierzeniu przeprowadzenia tego procesu firmie zewnętrznej powinna opierać się powinna opierać się na jasno zdefiowanych, transparentnych zasadach. Wszystko to by mieć pewność, że odpady poinstalacyjne lub poużytkowe zyskają drugie życie, zamiast trafić na wysypisko lub do spalenia.  Rozwiązania podłogowe należące do oferty Circular Selection mogą być przetwarzane w ramach programu odbioru i recyklingu ReStart®. Co to oznacza? Współpracujemy z lokalnymi partnerami w zakresie logistyki odbioru odpadów poinstalacyjnych i poeksploatacyjnych. Po odebraniu odpadów poddajemy je recyklingowi w jednym z naszych dedykowanych centrów recyklingu i przetwarzamy w wysokiej jakości surowiec, który zostaje wykorzystany do produkcji nowych podłóg Tarkett. Zdaj się na nas! W ramach programu ReStart® odbierzemy od Ciebie materiały podłogowe i wystawimy certyfikat poświadczający ilość oddanych przez Ciebie odpadów.

HETEROGENEOUS FLOORING INSTALLATION WASTE AT OUR RECYCLING CENTRE IN CLERVAUX

Powiązane artykuły

Play

Sprawdź, jak studio Note Design wykorzystało produkty z oferty Circular Selection w swoim projekcie, i zainspiruj się do tworzenia bezpieczniejszych i zdrowszych przestrzeni!
Dowiedz się więcej
Pobierz katalog inspiracji PLAY
 

ReStart®

Dowiedz się więcej o programie odbioru i recyklingu materiałów podłogowych ReStart®.
Dowiedz się więcej
 

Recykling w Tarkett

Innowacje dla przetwarzania różnych materiałów.
Dowiedz się więcej
 

 

 

Świadome wybory. Dla ludzi i planety.
Tarkett Human-Conscious DesignTM

Powiązane kolekcje

Zrównoważony Rozwój

Klimat i gospodarka cyrkularna

Jesteśmy zaangażowani w rozwój gospodarki cyrkularnej. Zamykamy obieg odpadów, chronimy zasoby naturalne i zapobiegamy zmianom klimatu.

Dobre materiały

Wybieramy tylko dobre materiały - wszystkie są poddawane kontroli ekspertów w zakresie projektowania Cradle to CradleⓇ. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem ich jakości i wydajności.

Jakość powietrza w pomieszczeniach zamkniętych

Brak obecności szkodliwych ftalanów i niski współczynnik LZO (Lotnych Związków Organicznych) to zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach.