Segmenty

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Szpitale i placówki służby zdrowia wymagają specjalnych rozwiązań w zakresie podłóg i okryć ściennych. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą zaprojektowaną z myślą o pacjentach i personelu medycznym.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Komfortowe, czyste i trwałe podłogi przyczyniają się do lepszej nauki w każdym wieku. Sprawdź rozwiązania podłogowe, które są przeznaczone dla obiektów edukacyjnych.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wiemy, jakie znaczenie ma wygląd sklepu. Wyrazisty wizerunek marki jest pierwszoplanowym elementem skłaniającym klientów do wejścia.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Chcesz stworzyć otoczenie, które zostanie zapamiętane przez Twoich gości? Poznaj rozwiązania podłogowe, które mogą zapewnić światową klasę, design i komfort.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Dobrze dobrana podłoga może zmienić pomieszczenie mieszkalne w przytulny dom. Ożyw swoje wnętrze i odkryj szeroki wybór kolorów i faktur podłogowych.

38 kolekcje

38 kolekcje

23 kolekcje

13 kolekcje

35 kolekcje

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Definicja współczesnego miejsca pracy uległa już zmianie. Poznaj nasze szerokie portfolio rozwiązań podłogowych, które mają realny wpływ na samopoczucie pracowników oraz jakość pracy.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wydarzenia sportowe, centra wellness i sale gimnastyczne przyciągają ludzi w każdym wieku. Odkryj podłogi sportowe zapewniające bezpieczeństwo, komfort i osiąganie lepszych wyników.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

We wszystkich obiektach I jednostkach segmentu Transport mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu i koniecznością spełnienia najwyższych standardów jakościowych. Oferujemy gamę wykładzin, które sprostają nie tylko wymogom jakościowym ale również estetycznym. 

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

W transporcie i przemyśle najważniejsze są komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Posiadanie odpowiedniej podłogi pomaga stworzyć atrakcyjne, produktywne i czyste środowisko.
Do Pobrania
Tarkett Academy
Poradnik czyszczenia i pielęgnacji
Nowoczesne metody pielęgnacji podłóg pozwalają zachować ich atrakcyjny wygląd oraz właściwości użytkowe.
Poznaj Tarkett
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych sprawiają, że konieczność przemyślenia na nowo sposobu projektowania i wytwarzania podłóg jest coraz ważniejsza.
Obiekty referencyjne
Podłoga odgrywa coraz większą rolę w tworzeniu niestandardowej przestrzeni.
Sprawdź
-
Strona główna Płytki Dywanowe Grezzo
Wybierz wzór
Płytki Dywanowe

Grezzo

Nowy!

Kolekcja Grezzo celebruje czyste, nietknięte piękno naturalnych, skalistych krajobrazów świata. Surowy, nieregularny splot tworzy nieokiełznaną, żebrowaną teksturę, dodając głębi i naturalnego ruchu rozległym przestrzeniom. Z bliska można dostrzec unikalność splotu dzięki czemu każda płytka jest inna, natomiast z daleka płytki tworzą jednolity wygląd.

DESSO Grezzo składa się z 12 charakterystycznych kolorów. Obejmują one chłodne odcienie betonu, cieplejsze zielenie i gliniaste brązy terakoty.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Typ podłogi: Carpet Modular
Typ produktu wg ISO: Włókiennicze pokrycia podłogowe (EN 1307)
Klasyfikacja obiektowa: 33 Intensywne natężenie ruchu
Masa całkowita: 4350 g/m²
Metoda produkcji: Tuftowane
Wybierz wzór Grezzo, który odpowiada Twoim potrzebom
0 format

DESSO Grezzo z podkładem akustycznym SoundMaster Thrive

Mniejszy hałas wiąże się z bardziej produktywym dniem pracy. Cichsze środowisko zapobiega występowaniu problemów zdrowotnych, zmniejsza poziom stresu i poprawia koncentrację. Dlatego tak ważna jest dobra dźwiękochłonność i izolacja akustyczna. DESSO SoundMaster Thrive osiąga poprawę w zakresie pochłaniania dźwięku nawet o +0,15 (aw) ², co odpowiada 100% poprawie w porównaniu ze standardowymi wykładzinami dywanowymi (wartość aw między 0,15 a 0,20) ³. Co więcej, ten nowy podkład akustyczny w 100% nadaje się do recyklingu i DESSO Grezzo zachowuje certyfikat Cradle to Cradle® Silver.

  DESSO Grezzo z podkładem akustycznym SoundMaster Thrive

  Łącz w prosty sposób Desso Grezzo z innymi kolekcjami

  Płytki dywanowe Grezzo są łatwe do łączenia z różnymi kolekcjami jak np. lvt iD Square

  DESSO Grezzo oraz iD Square
  Specyfikacje środowiskowe i techniczne

  Program ReStart®

  Kolekcja płytek dywanowych w 100% podlega recyklingowi w naszym własnym centrum recyklingu dywanów. W Tarkett wierzymy, że razem wywrzemy pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. ReStart® jest jedną z kluczowych inicjatyw w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym - program odbioru i recyklingu. Pomagamy w zarządzaniu odpadami, dzięki czemu jest możliwe uzyskanie certyfikatów Green Building.

  program ReStart®
  Poznaj Grezzo