Biura

Biura

Podłogi do biur, które inspirują, wspierają zdrowie i dobre samopoczucie.

Zmienia się sposób, w jaki pracujemy, a wraz z nim definicja nowoczesnego miejsca pracy. Bardziej holistyczne podejście do projektowania pomaga tworzyć inspirujące, wielofunkcyjne przestrzenie, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. To z kolei prowadzi do lepszej produktywności i wyników organizacji. 

Podłogi odgrywają w biurach kluczową rolę, zapewniając korzyści, takie jak lepsza jakość powietrza, kontrola dźwięku, komfort i odbicie światła. Nasza szeroka oferta pokryć podłogowych - w tym wykładzin dywanowych, modułowych wykładzin winylowych, drewna, paneli laminowanych i linoleum - zapewnia nieograniczone możliwości projektowania i wyrażania tożsamości marki, a ponadto pozwala tworzyć inspirujące przejścia między różnymi obszarami biura. Różne tekstury, wzory i kolory mogą posłużyć do tworzenia szlaków komunikacyjnych i stref funkcyjnych, wydzielania miejsc pracy czy cichej koncentracji, a nawet do budowania poczucia wspólnoty.

W Tarkett oraz Desso jesteśmy zaangażowani w opracowywanie zrównoważonych rozwiązań podłogowych, które nie tylko tworzą wartość same w sobie, ale także poprawiają samopoczucie ludzi i odzwierciedlają szacunek do środowiska.

Rozwiązanie dla każdej przestrzeni
Usługi