Informacje o Tarkett

Informacje o Tarkett

Od ponad 140 lat firma Tarkett dokłada najwyższych starań, aby dostarczać klientom najlepsze podłogi.

Nasza wizja to poprowadzenie całej branży w takim kierunku, aby wytwarzanie podłóg odbywało się w zrównoważony sposób. Chcemy zapewnić ochronę ludzi i środowiska za pomocą w pełni zintegrowanych rozwiązań projektowanych pod kątem użytkowników.

Jest to możliwe dzięki naszemu stuletniemu doświadczeniu, obecności na całym świecie i szerokiej ofercie wykładzin winylowych, kauczukowych, dywanowych, linoleów oraz paneli laminowanych i drewnianych. Przez wiele lat zgromadziliśmy szerokie doświadczenie w różnych segmentach rynku, dzięki czemu możemy stosować ukierunkowane podejście do wytwarzania i sprzedaży podłóg. Liczna grupa naszych sprzedawców posiada takie umiejętności, dzięki którym może stanowić dla klientów partnera wspierającego w realizacji projektów. Niezależnie od tego, czy dotyczą one placówek służby zdrowia, edukacyjnych, handlowych, biurowych, mieszkaniowych, sportowych czy jakichkolwiek innych.

W SKRÓCIE:

  • Firma powstała w 1886 r.
  • 12 000 pracowników
  • 34 zakłady produkcyjne
  • 8 ośrodków recyklingu
  • Sprzedaż w ponad 100 krajach
  • Sprzedaż 1,3 mln metrów kwadratowych podłóg każdego dnia 

Innowacyjne podłogi przyszłości

180 ekspertów w naszych 24 laboratoriach na całym świecie codziennie dokłada starań, aby tworzyć dobre wnętrza, przyjazne dla ludzi i środowiska, indywidualnie dostosowywane, a nawet połączone z Internetem i interaktywne.

Nasze ostatnie INNOWACJE umożliwiają łatwe cyfrowe modyfikacje produktów, wykrywanie upadków w placówkach służby zdrowia i wskazywanie drogi światłem. Oferowane przez nas produkty były wielokrotnie nagradzane. Są wśród nich pierwsze wykładziny z linoleum i dywanowe, które uzyskały złoty certyfikat Cradle to Cradle®.

Tworzenie pięknych wnętrz

60 pełnoetatowych projektantów pracujących w czterech centrach regionalnych specjalizuje się w przekształcaniu wnętrz za pomocą nowych koncepcji podłóg. W ten sposób daje wyraz przekonaniu, że nasze podłogi mogą poprawić jakość życia, wprowadzając do wnętrz piękno, zapewniając komfort i przyczyniając się do tworzenia bezpiecznego i czystego środowiska.

Projektanci, którzy świetnie orientują się w najnowszych trendach, opracowują dla klientów propozycje kolorów, tekstur i wzorów. Nasze wewnętrzne księgi trendów i badania zewnętrzne umożliwiają osobom z organizacji i spoza niej tworzenie najkorzystniejszych wystrojów wnętrz. Przeprowadzone przez nas najnowsze badania dotyczą stosowania koloru i tekstury w obiektach służby zdrowia oraz domach seniora. Niedługo zostanie wydane opracowanie opisujące efekty stosowania kolorów w placówkach edukacyjnych. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, aby uzyskać te materiały.