Bank Krwi - Centrum Zdrowia Dziecka

Bank Krwi - Centrum Zdrowia Dziecka

2021 | Warszawa, Polska

Galeria zdjęć

Bank Krwi w Centrum Zdrowia Dziecka

Projekt wnętrz Banku Krwi nawiązuje designem do układu krwionośnego. Winylowe wykładziny homogeniczne z kolekcji iQ Surface ze swoimi drobnymi czipsami mają przywoływać na myśl krwinki. Kontrastowe, czerwone sznury spawalnicze imitują arterie układu krwionośnego. Jeden ze sznurów prowadzi nas od wejścia do Bankui do jego najważniejszych części - poczty pneumatycznej oraz pomieszczenia, w którym przechowywana jest krew. Drzwi do tych pomieszczeń są również w kolorze czerwonym i wyróżniają się na tle jasnych wykładzin podłogowych i ściennych. 

Design oddaje nowoczesność pracowni i wykorzystywanej w niej technologii. Przy efekcie sterylności nie zapomniano jednak o osobach, które pracują w Banku Krwi na 24-godzinnych zmianach. Dlatego zobaczymy także ciepłe, beżowe i brzoskwiniowe kolory oraz panele winylowe LVT w drewnianym dekorze. Pracownicy mogą korzystać zarówno z profesjonalnych przestrzeni badawczych, jak i komfortowych pomieszczeń socjalnych.

Dokonujemy świadomych wyborów. W trosce o ludzi i planetę.
Tarkett Human-Conscious DesignTM.

Sugerowane kolekcje

O projekcie

Projekt Banku Krwi nawiązuje designem do układu krwionośnego. Pracownicy mogą korzystać zarówno z profesjonalnych przestrzeni badawczych, jak i komfortowych pomieszczeń socjalnych.

Projektant / Architekt

Katarzyna Klimek, Floor Design Manager

Segment

Kategorie