Siedziba Medicover

Siedziba Medicover

2022 | Warszawa, Polska

Galeria zdjęć

Nowa siedziba Medicover to harmonijna przestrzeń, gdzie motywy naturalne spotykają się z przyjaznymi dla środowiska materiałami wykończeniowymi.

W realizacji zastosowano przede wszystkim płytki dywanowe z kolekcji Stratos i Arable, które łączą w sobie fakturalne wzory inspirowane naturą oraz oraz cechują się wysoką funkcjonalnością. Ponadto, przestrzeń biura zyskała nowy wymiar dzięki płytkom winylowym z kolekcji iD Mixonomi, zachwycającej bogactwem kolorów i odpornością na użytkowanie, a także kolekcji iD Inspiration 55, oddającej piękno natury i charakteryzującej się wysoką wytrzymałością.

Różnorodność rozwiązań podłogowych Tarkett otworzyła bogate możliwości aranżacyjne warszawskiego biura Medicover, pozwalając stworzyć przyjazne miejsce pracy dostosowane do potrzeb użytkowników, do którego chce się wracać.

Sugerowane kolekcje

O projekcie

Dominujące motywy naturalne i przyjazne środowisku materiały użyte w metamorfozie biura Medicover, to ucieleśnienie zrównoważonego i przyjaznego użytkownikom podejścia do projektowania.

Projektant / Architekt

Colliers

Segment

Kategorie