Tarkett

iD Mixonomi

Płytki winylowe
iD Mixonomi
Kluczowe cechy

 • 8 formatów & 3 formaty mini

 • 34 kolory

 • Nieskończone możliwości aranżacji wnętrza

 • Idealne do obiektów o dużym natężeniu ruchu

 • Odporne na zarysowania, ścieranie i plamy

 • Łatwe czyszczenie i pielęgnacja

 • “Sztuka łączenia”. Stworzona dla Architektów i projektantów wnętrz kolekcja modularnych płytek i paneli winylowych iD Mixonomi, daje możliwość pełnej personalizacji wnętrza dzięki 11 formatom i 34 kolorom. iD Mixonomi to kolekcja, która wykracza poza granice standardów i pozwala architektom zaprojektować zupełnie unikalne przestrzenie. W kwietniu 2017 roku kolekcja wyróżniona została nagrodą Red Dot Award .Zaprojektuj własną podłogęInternetowy kreator wnętrz pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowych projektów, które będzie można wyeksportować do pliku JPG lub CAD.

  Kreator wzorów podłogi

  Poszukujesz prawdziwie unikalnej podłogi? Wybierz jeden z 16 odcieni i 10 wzorów tatuaży, aby stworzyć wzór podłogi z pomocą naszego kreatora. Jest to bezpłatne narzędzie internetowe, które pomoże Ci w stworzeniu indywidualnego, luksusowego wzoru płytek winylowych. Po utworzeniu wzoru będziesz mógł zwizualizować go w wybranym pomieszczeniu i pobrać pliki JPG i CAD swojego projektu.

  Kreator wzorów podłogi

  WIRTUALNY KREATOR WNĘTRZ

  Chcesz zaprojektować podłogę wg. indywidualnych potrzeb? Wybierz odcień i jeden z 10 nadruków (tatuaży), aby przekonać się, który wzór będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Nasz wirtualny kreator wnętrz to darmowe narzędzie, dzięki któremu odkryjesz nowe możliwości w zakresie designu paneli winylowych. Stwórz wzór, wybierz pomieszczenie i pobierz gotowy projekt w formacie jpg.lub CAD.  

  Specyfikacje techniczne i środowiskowe
  Dokumenty
  Usługi