Segmenty

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Szpitale i placówki służby zdrowia wymagają specjalnych rozwiązań w zakresie podłóg i okryć ściennych. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą zaprojektowaną z myślą o pacjentach i personelu medycznym.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Komfortowe, czyste i trwałe podłogi przyczyniają się do lepszej nauki w każdym wieku. Sprawdź rozwiązania podłogowe, które są przeznaczone dla obiektów edukacyjnych.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wiemy, jakie znaczenie ma wygląd sklepu. Wyrazisty wizerunek marki jest pierwszoplanowym elementem skłaniającym klientów do wejścia.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Chcesz stworzyć otoczenie, które zostanie zapamiętane przez Twoich gości? Poznaj rozwiązania podłogowe, które mogą zapewnić światową klasę, design i komfort.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Dobrze dobrana podłoga może zmienić pomieszczenie mieszkalne w przytulny dom. Ożyw swoje wnętrze i odkryj szeroki wybór kolorów i faktur podłogowych.

33 kolekcje

32 kolekcje

19 kolekcje

10 kolekcje

32 kolekcje

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Definicja współczesnego miejsca pracy uległa już zmianie. Poznaj nasze szerokie portfolio rozwiązań podłogowych, które mają realny wpływ na samopoczucie pracowników oraz jakość pracy.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wydarzenia sportowe, centra wellness i sale gimnastyczne przyciągają ludzi w każdym wieku. Odkryj podłogi sportowe zapewniające bezpieczeństwo, komfort i osiąganie lepszych wyników.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

We wszystkich obiektach I jednostkach segmentu Transport mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu i koniecznością spełnienia najwyższych standardów jakościowych. Oferujemy gamę wykładzin, które sprostają nie tylko wymogom jakościowym ale również estetycznym. 

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

W transporcie i przemyśle najważniejsze są komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Posiadanie odpowiedniej podłogi pomaga stworzyć atrakcyjne, produktywne i czyste środowisko.
Do Pobrania
Tarkett Academy

Poznaj nasze centrum szkoleń

iD INSPIRATION LOOSE-LAY
Wykładziny winylowe Loose-lay są dostępne w szerokiej gamie 36 eleganckich wzorów, które są inspirowane różnymi gatunkami drewna i minerałów
Poznaj Tarkett
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Zmiany klimatu i brak zasobów naturalnych sprawiają, że konieczność przemyślenia na nowo sposobu projektowania i wytwarzania podłóg jest coraz ważniejsza.
Obiekty referencyjne
Podłoga odgrywa coraz większą rolę w tworzeniu niestandardowej przestrzeni.
Sprawdź
Zrównoważony Rozwój
Fabryka Linoleum w Narni (Włochy)
Linoleum Tarkett jest produkowane w fabryce w Narni we Włoszech od 1898 roku.
-
Strona główna Płytki winylowe iD Mixonomi Tessitura BANANA D16-605 C01
Płytki winylowe

iD Mixonomi - Tessitura BANANA D16-605 C01

“Sztuka łączenia”. Stworzona dla Architektów i projektantów wnętrz kolekcja modularnych płytek i paneli winylowych iD Mixonomi, daje możliwość pełnej personalizacji wnętrza dzięki 11 formatom i 34 kolorom. iD Mixonomi to kolekcja, która wykracza poza granice standardów i pozwala architektom zaprojektować zupełnie unikalne przestrzenie. W kwietniu 2017 roku kolekcja wyróżniona została nagrodą Red Dot Award .Zaprojektuj własną podłogęInternetowy kreator wnętrz pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowych projektów, które będzie można wyeksportować do pliku JPG lub CAD.
Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Typ produktu wg ISO: Heterogeniczne wyładziny podłogowe z PCW (ISO 10582)
Klasyfikacja mieszkaniowa: 23 Intensywne natężenie ruchu
Klasyfikacja obiektowa: 34 Bardzo intensywne natężenie ruchu
Klasyfikacja przemysłowa: 43 Intensywne natężenie ruchu
Grubość całkowita: 2,49 mm
Płytka (10 nr SAP)
Panel (1 nr SAP)
Wybierz wzór iD Mixonomi, który odpowiada Twoim potrzebom
0 format

Kreator wzorów podłogi

Poszukujesz prawdziwie unikalnej podłogi? Wybierz jeden z 16 odcieni i 10 wzorów tatuaży, aby stworzyć wzór podłogi z pomocą naszego kreatora. Jest to bezpłatne narzędzie internetowe, które pomoże Ci w stworzeniu indywidualnego, luksusowego wzoru płytek winylowych. Po utworzeniu wzoru będziesz mógł zwizualizować go w wybranym pomieszczeniu i pobrać pliki JPG i CAD swojego projektu.

Kreator wzorów podłogi

Paleta 34 przyciągających wzrok kolorów

Paleta kolorów iD Mixonomi Jewels olśniewa swoją różnorodnością, od  jasnych pasteli po całkowicie neutralne i eleganckie beże czy brązy. Wybór należy do Ciebie: postawisz na przyciągające wzrok, odważne i żywe kolory, czy dodasz pomieszczeniu odrobinę blasku i elegancji, używając jednego z 3 odcieni Metallics? Każda płytka iD Mixonomi Jewels wykonana jest z kilku oddzielnie wycinanych elementów w różnych odcieniach. Odważ się i wykorzystaj nieskończone możliwości kombinacji kolorystycznych!

  iD Mixonomi Jewels – kolekcja luksusowych płytek winylowych umożliwiająca dostosowanie zamówienia do indywidualnych potrzeb klie
  Specyfikacje środowiskowe i techniczne

  Stwórz swój własny wzór

  Projektując podłogę skomponowaną w całości z produktów iD Mixonomi, możemy wykorzystać Mixonomi Jewels jako ciekawy i wyróżniający się akcent. Świetnie sprawdzi się w roli stylowych zdobień wewnątrz lub przy krawędziach projektowanego pomieszczenia. Z równym powodzeniem kolekcja może stać się głównym elementem stylizacji, pokrywając całą powierzchnię podłogi. Projektant podłóg online to darmowe narzędzie internetowe, które pomoże Ci w procesie tworzenia Twojej podłogi. Po ułożeniu wzoru będziesz mógł zwizualizować go w wybranym przez siebie pomieszczeniu i pobrać pliki JPG i CAD Twoich kompozycji.

  iD Mixonomi Jewels projektant wzorów podłogowych online, dzięki któremu stworzysz niepowtarzalne wzory płytek winylowych
  Poznaj iD Mixonomi