Segmenty

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Szpitale i placówki służby zdrowia wymagają specjalnych rozwiązań w zakresie podłóg i okryć ściennych. Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą zaprojektowaną z myślą o pacjentach i personelu medycznym.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Komfortowe, czyste i trwałe podłogi przyczyniają się do lepszej nauki w każdym wieku. Sprawdź rozwiązania podłogowe, które są przeznaczone dla obiektów edukacyjnych.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wiemy, jakie znaczenie ma wygląd sklepu. Wyrazisty wizerunek marki jest pierwszoplanowym elementem skłaniającym klientów do wejścia.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Chcesz stworzyć otoczenie, które zostanie zapamiętane przez Twoich gości? Poznaj rozwiązania podłogowe, które mogą zapewnić światową klasę, design i komfort.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Dobrze dobrana podłoga może zmienić pomieszczenie mieszkalne w przytulny dom. Ożyw swoje wnętrze i odkryj szeroki wybór kolorów i faktur podłogowych.

42 kolekcje

39 kolekcje

27 kolekcje

14 kolekcje

40 kolekcje

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Definicja współczesnego miejsca pracy uległa już zmianie. Poznaj nasze szerokie portfolio rozwiązań podłogowych, które mają realny wpływ na samopoczucie pracowników oraz jakość pracy.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

Wydarzenia sportowe, centra wellness i sale gimnastyczne przyciągają ludzi w każdym wieku. Odkryj podłogi sportowe zapewniające bezpieczeństwo, komfort i osiąganie lepszych wyników.

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

We wszystkich obiektach i jednostkach segmentu Transport mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu i koniecznością spełnienia najwyższych standardów jakościowych. Oferujemy gamę wykładzin, które sprostają nie tylko wymogom jakościowym ale również estetycznym. 

Odkryj rozwiązania podłogowe dla swojej branży

W transporcie i przemyśle najważniejsze są komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Posiadanie odpowiedniej podłogi pomaga stworzyć atrakcyjne, produktywne i czyste środowisko.
Projektowanie & Katalogi
Dostępna biblioteka BIM marki DESSO
DESSO to modularne wykładziny dywanowe opierają się na kreatywności, funkcjonalności i zasadzie Cradle to Cradle.
Pełna Biblioteka plików (BIM)
Umieściliśmy nasza bibliotekę plików, aby uprościć proces projektowania.
Sprawdź
Tarkett Academy
Poradnik czyszczenia i pielęgnacji
Nowoczesne metody pielęgnacji podłóg pozwalają zachować ich atrakcyjny wygląd oraz właściwości użytkowe.
-
iD Evolution
Wybierz wzór
Płytki winylowe

iD Evolution

NOWY

Przedstawiamy iD Evolution, naszą kolekcję płytek modułowych bez PVC, wykonanych z 64% zawartością minerałów, które uosabiają wytrzymałość, trwałość i świadomość ekologiczną.

Aby zapewnić mniej szkodliwy wpływ na ludzi i planetę, produkt jest wytwarzany w fabryce, która wykorzystuje w 100% odnawialną energię elektryczną, a ścinki instalacyjne nadają się do recyklingu. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu ludzi, zapewnia doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki bardzo niskiej emisji LZO.

Wykonany z polipropylenu, materiału powszechnie stosowanego w zderzakach samochodowych, iD Evolution oznacza doskonałość inżynieryjną, zaprojektowaną specjalnie z myślą o obszarach o dużym natężeniu ruchu. Jego zdolność adaptacji sprawia, że jest to odpowiedni wybór dla szeregu przestrzeni, od dynamicznych miejsc pracy po instytucje szkolnictwa wyższego, sklepy, a także do obszarów opieki nad osobami starszymi. Sposób montażu na klej wzmacnia nasze niezachwiane zaangażowanie w długotrwałą stabilność.

iD Evolution wyłania się jako najlepsze modułowe rozwiązanie bez PVC dla projektów renowacji budynków.

Kluczowe cechy
Specyfikacje techniczne i środowiskowe
Typ produktu wg ISO: Pokrycia podłogowe z polimerów termoplastycznych
Klasyfikacja obiektowa: 34 Bardzo intensywne natężenie ruchu
Klasyfikacja przemysłowa: 43 Intensywne natężenie ruchu
Grubość całkowita: 2,50 mm
Gwarancja obiektowa (w latach): 10 lat

Ślad węglowy (Cradle to gate)

 11.30 kg CO2/m2

Ślad węglowy mojego projektu
Wybierz wzór iD Evolution, który odpowiada Twoim potrzebom
Przepraszamy, nie znaleźliśmy żadnych formatów.
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
Chcesz zmniejszyć ślad węglowy swojego projektu? Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby obliczyć ślad węglowy i dowiedz się, jak możesz go zmniejszyć dzięki recyklingowi.
Oblicz ślad węglowy
Kalkulator śladu węglowego dla rozwiązań podłogowych
Parametry
Poznaj iD Evolution